date_range یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۷:۱۳ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سرانجام تراکتورسازی خصوصی شد؛ هت‌تریک زنوزی در تیم‌داری

سرانجام تراکتورسازی خصوصی شد؛ هت‌تریک زنوزی در تیم‌داری
منبع خبر: امین نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مالکیت باشگاه تراکتورسازی بعد از اتمام مراحل نهایی به محمدرضا زنوزی واگذار شد.

سهام باشگاه تراکتور سازی در روز های گذشته از طریق چاپ آگهی در روزنامه به مزایده گذاشته شده بود که نهایت سهام باشگاه به محمد رضا زنوزی منتقل شد.

یکی از مسئولین باشگاه تراکتور سازی در گفتگو با خبرنگار سایت برنامه نود، خبر فوق را تایید کرد.

تراکتورسازی که در چند فصل اخیر با مشکلات مالی زیادی رو به رو بود در نهایت با تصمیم مسئولان بنیاد تعاون سپاه برای واگذاری به مزایده گذاشته شده بود.

در مهلت مزایده محمدرضا زنوزی به عنوان یکی از متقاضیان بسته پیشنهادی خود را به باشگاه ارائه کرد و بعد از بررسی‌های به عمل آمده از سوی مسئولان مربوطه روز گذشته بحث انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی به زنوزی نهایی شد تا از این پس باشگاه تراکتورسازی در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه بدهد.

تراکتورسازی حالا بزرگ‌ترین باشگاه خصوصی ایران به شمار می رود.

این تیم در سال ۱۳۸۸ پس از هفت سال دوری از سطح اول فوتبال ایران به لیگ برتر بازگشت. یک سال بعد اداره این باشگاه که یکی از قدرتهای فوتبال ایران محسوب می شود، به سپاه عاشورای آذربایجان شرقی واگذار شد.

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا اول اردیبهشت اعلام کرد این باشگاه واگذار خواهد شد.

زنوزی مالک باشگاه‌های گسترش فولاد تبریز و ماشین سازی تبریز نیز محسوب می شود .از نظر قانونی یک مجموعه نمی‌تواند مالکیت بیش از یک تیم در یک لیگ را داشته باشد مشکلی که باعث کناره‌گیری فولاد نوین اهواز و سپاهان نوین اصفهان از لیگ برتر شد و باید دید تا شروع دوره جدید لیگ برتر چگونه این مشکل برطرف می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها