date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۹:۰۰ ب.ظ

ایران 1 -1 ونزوئلا/ تساوی مقابل حریف آمریکای جنوبی

ایران 1 -1 ونزوئلا/ تساوی مقابل حریف آمریکای جنوبی
منبع خبر: امین نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم ملی ایران در راه آماده‌سازی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا در دیدار تدارکاتی به تساوی یک بر یک برابر ونزوئلا رسید.

این دیدار از ساعت ۱۹ به وقت ایران در کشور قطر برگزار شد و کارلوس کیروش ترکیبی کاملا متفاوت نسبت با بازی قبل مقابل تربینادوتوباگو به میدان فرستاد.

ابتدا این تیم ونزوئلا بود که در نیمه اول دروازه ایران را باز کرد ولی تنها چند دقیقه بعد ایران توسط علی قلی زاده بازی را به تساوی کشاند و بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم با تغییر در ترکیب هر دو تیم همراه بود که از جمله نکات بارز این نیمه استفاده چند باره از کمک داور ویدیویی بود که باعث شد ۲ پنالتی که به نفع ایران اعلام شده بود برگردانده شود.

ترکیب ایران : امیر عابدزاده - رامین رضاییان(۷۲-صادق محرمی) - امید ابراهیمی - محمدرضا خانزاده - محمد حسین کنعانی‌زادگان - میلاد محمدی - وحید امیری(۶۵-مهدی ترابی) - علی قلی زاده - سردار آزمون(۶۵-کریم انصاری فرد) - مهدی طارمی(۸۳-کاوه رضایی) - سامان قدوس(۷۲-مسعود شجاعی)

ایران 1 -1 ونزوئلا/ تساوی مقابل حریف آمریکای جنوبی

ترکیب ونزوئلا:  فارینز ، هرناندز، آنجل، چنلکلور و آنور ، هرارا(۶۱-جفرسون)، مورنو و رینکون، ماچیس(۸۲-گونزالز)، کوردوا(۷۴-رندون) و مارتینز(۷۲-مورپللو)

کارت زرد:

وحید امیری(۳۳) کریم انصاری فرد(۸۳) از ایران

دقایق حساس:

دقیقه ۹: علی قلی زاده با حرکت پا به توپ خود از جناح راست دفاع ونزوئلا را به هم ریخت و با یک پاس در عرض در شش قدم و در مقابل دروازه سردار آزمون را صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به دروازه‌بان ونزوئلا به کرنر رفت.

دقیقه ۱۹: بازیکنان ونزوئلا با حرکت تیمی پشت محوطه جریمه ایران فرصت خوبی ایجاد کردند که شوت مارتینز توسط عابدزاده مهار شد.

دقیقه ۳۵:(گل اول ونزوئلا) ماچیز هافبک تیم ملی ونزوئلا با نفوذ از جناح راست و حرکت در عرض توپ را به سمت دروازه ایران شلیک کرد و با عبور از زیر دستان عابدزاده وارد دروازه ایران شد

دقیقه ۳۷: روی شوت بلاک شده قلی زاده توپ به طارمی رسید و ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲:(گل اول ایران) روی سماجت سردار آزمون و اشتباه دفاع ونزوئلا توپ به علی قلی زاده رسید و این بازیکن با یک ضربه  از پشت محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد

دقیقه ۴۹: مهدی طارمی یک موقعیت تک به تک را از دست داد.

دقیقه ۵۲: طارمی موفق به گرفتن پنالتی شد داور پس از استفاده از var نظرش را عوض کرد.

دقیقه ۸۲: شوت محکم بازیکن ونزوئلا را عابدزاده با واکنش خوب مهار کرد.

دقیقه ۸۹: ایران روی ضربه کرنر صاحب فرصت خوبی شد که ضربه سر کریم انصاری فرد با بی دقتی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۳: شوت محکم کریم انصاری فرد از پشت محوطه جریمه راهی اوت شد.

تصویرها
ایران 1 -1 ونزوئلا/ تساوی مقابل حریف آمریکای جنوبی
نمایش موجودیت‌ها