date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۶:۳۵ ق.ظ

بررسی درآمدهای ارزی در کمیسیون برنامه مجلس

بررسی درآمدهای ارزی در کمیسیون برنامه مجلس
دسته خبری: سیاست|مجلس

دنیای اقتصاد: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه با حضور رئیس‌کل بانک مرکزی وضعیت درآمدهای ارزی کشور و نحوه ادغام بانک‌های وابسته به دستگاه‌های نظامی در بانک‌های دولتی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 همچنین به گزارش «ایرنا» اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فردا ساختار جدید وزارت امور خارجه را با حضور معاون مالی و اداری این وزارتخانه مورد بررسی قرار می‌دهند. از سوی دیگر محمود حجتی، رضا اردکانیان و محمد علی بطحایی وزرای جهادکشاورزی، نیرو وآموزش و پرورش این هفته قرار است با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.

طرح استیضاح آخوندی به ۵۰ امضا رسید

در خبری دیگر از مجلس، حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با تسنیم، از افزایش تعداد امضا‌های طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به ۵۰ امضا خبر داد و گفت: طراحان در حال جمع‌آوری امضا‌های بیشتر برای طرح استیضاح وی هستند. وی با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر راه تاکنون به هیات‌رئیسه مجلس ارائه نشده است، تصریح کرد: پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، طرح استیضاح آقای آخوندی، بررسی می‌شود. درخبری دیگر بیش از ۹۰ تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به علی لاریجانی، خواستار اعلام شفاف آرای‌شان از سوی پارلمان شدند.

نمایش موجودیت‌ها