date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۶:۰۰ ق.ظ

وزیر کشور: امکانات بهتری برای اربعین پیش‌بینی شده

وزیر کشور: امکانات بهتری برای اربعین پیش‌بینی شده
دسته خبری: سیاست|دولت

ایسنا: وزیر کشور گفت: اقدامات خوبی در سال‌جاری در حوزه‌های زیرساختی، خدماتی، امنیت و حمل و نقل اربعین انجام شده و امکانات بهتری نسبت به سال قبل برای اربعین پیش‌بینی شده است

عبدالرضا رحمانی فضلی  امروز (سه‌شنبه) در سفر به استان ایلام به منظور بازدید از مرز مهران در ورود این استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از این سفر بازدید از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، تلاش‌ها و زحماتی است که در این منطقه برای خدمت به زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) انجام شده است.

 

وی با قدردانی و تشکر از مسئولان جهت فراهم کردن امکانات مناسب در این گذرگاه مرزی برای زائران افزود: اگر مشکلات،مسائل و موضوعاتی وجود دارد که باید پیگیری شود، هم در دولت و هم در ستاد اربعین این موضوعات را مطرح و پیگیری خواهیم کرد تا بتوانیم ان شاء الله نسبت به رفع مشکلات و مسائل اقدام کنیم.

 

وزیر کشور تاکید کرد: بر اساس گزارش هایی که تا کنون ارائه شده، اقدامات خوبی در سال جاری در حوزه های زیر ساختی، خدماتی، امنیت و حمل و نقل صورت گرفته است و ظرفیت ها و امکانات بهتر از سال قبل پیش بینی شده است.

 

رحمانی فضلی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم بستر و زمینه مناسبی را مهیا کنیم تا زوار آقا ابا عبد الله الحسین با راحتی و امنیت و با خیال راحت بتوانند به زیارتشان بروند و دعا گوی ما باشند.

 

وزیر کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت از زیرساخت های اربعین حسینی در شهرستان مهران صبح امروز وارد ایلام شد. وی در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران نیز حضور خواهند داشت.

رحمانی فضلی قرار است به صورت زمینی به مهران سفر کند و از نزدیک در جریان وضعیت راه ارتباطی و چهار خطه کردن این محور ارتباطی برای تردد زائران قرار گیرد.

 

نمایش موجودیت‌ها