date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۱۲:۰۰ ب.ظ

روحانی: طرح تحول سلامت از موفق‌ترین طرح‌ها در منطقه است

روحانی: طرح تحول سلامت از موفق‌ترین طرح‌ها در منطقه است
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

مهر: رئیس‌جمهور گفت: طرح تحول سلامت که یکی از موفق‌ترین طرح‌ها در دنیاست با هدف کاهش بار مالی در این حوزه با شتاب بیشتری تداوم یابد.

حسن روحانی دوشنبه شب در آیین افتتاح طرح های عمرانی استان در بخش های بهداشت، جهاد کشاورزی، گردشگری، وزارت نیرو طرح های گازرسانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهارداشت: طرح تحول سلامت کشور به عنوان یک طرح موفق هم اکنون به الگو سایر کشورهای منطقه تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از رهبران دنیا طرح تحول سلامت ایران را طرحی فوق العاده و موفق عنوان کرده و اظهارداشت: این موفقیت در سایه تلاش تمام پرسنل بخش بهداشت و درمان و تزریق به موقع اعتبارات رخ داده و توانسته بار مالی سنگینی از دوش مردم در بخش سلامت را بردارد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در بخش سلامت کشور قدم های خوبی برداشته شده است افزود: امیدواریم با ادامه طرح تحول سلامت در سالهای آتی شاهد رشد وتوسعه این بخش و نیز کاهش بار مالی از دوش مردم در بخش سلامت و درمان باشیم.

حجت الاسلام روحانی قرار گرفتن نخستین مرکز آموزش طب کشور در ایران با قدمت ۱۴۰ سال را نشان از فرهنگ و علم و نیز قدمت بالای استان دانست و افزود: منطقه آذربایجان شامل آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل سرشار از فعالیت های ممتاز در تمامی بخش ها هستند که مایه مباهات تمام مردم ایران بوده و بیانگر قدمت کهن و تاریخ سرافرازانه این این مرز و بوم هستند که در سایه تلاش تمام قومیت ها ترک، کرد، ارمنی و آشوری بوجود آمده است.

تکمیل می شود...

 

نمایش موجودیت‌ها