date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۳۹:۴۸ ب.ظ

حق‌السکوت ترامپ به 100 زن برای لو نرفتن روابطش

حق‌السکوت ترامپ به 100 زن برای لو نرفتن روابطش

فارس: استراتژیست سابق کاخ سفید گفته است که وکلای رئیس‌جمهور آمریکا به 100 زن که با «دونالد ترامپ» رابطه نامشروع داشتند، حق‌السکوت داده‌اند.

بعد از آنکه اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور آمریکا برای فاش نشدن رابطه نامشروعش با یک زن بازیگر، به وی ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است، «استیو بنن» رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید مدعی شده است که وکیل مدافع «دونالد ترامپ» به یکصد زن که ترامپ با آنها رابطه نامشروع داشته است، پول پرداخت کرده است.

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» گزارش کرد، استیو بنن تصریح کرده است که وکلای دونالد ترامپ به ۱۰۰ زنی که ترامپ با آنها رابطه نامشروع داشت، حق السکوت پرداخت کرده‌اند تا این موضوع را در حین رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا فاش نکنند.

یکی از این زنان که با ترامپ در سال ۲۰۰۶ رابطه نامشروع داشت، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به عنوان حق السکوت دریافت کرده بود.

بنن تصریح کرده است که این زن تنها  فردی نیست که چنین حق السکوتی را دریافت کرده است.

این اظهارات بعد از آن اهمیت تازه‌ای پیدا کرده است که روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» گزارش کرد که یکی دیگر از وکلای ترامپ به نام «مایکل کوهن»، درست چند هفته قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶، به بازیگر زن، ۱۳۰ هزار دلار حق‌‌‌السکوت پرداخت کرده بودند و این زن ۳۸ ساله موافقت کرد که به طور آشکارا درباره این قضیه حرفی نزند.

وکیل ترامپ به شدت هرگونه رابطه نامشروع موکل خود را انکار کرده است.

با اینحال روز جمعه هفته گذشته یکی از دوستان زنی که ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت دریافت کرده بود، گفت که از جریان رابطه ۲۰۰۶ ترامپ با دوستش اطلاع دارد.

در سال ۲۰۰۶، ترامپ به مدت یکسال بود که با ملانی که هم‌اکنون بانوی اول آمریکا است، ازدواج کرده بود.

 

نمایش موجودیت‌ها