date_range جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۱:۴۵ ب.ظ

رضایی: برنده فینال زودرس شدیم

رضایی: برنده فینال زودرس شدیم
دسته خبری: ورزش|والیبال

تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: دیدار با بوسنی مهمترین مسابقه مرحله مقدماتی لیگ جهانی بود که در واقع برنده فینال زودرس شدیم.

هادی رضایی پس از پیروزی شاگردانش برابر بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: هر بازی در ورزش برد و باخت دارد. امروز بازی سختی برابر بوسنی داشتیم و به سختی این تیم را شکست دادیم.

وی با بیان اینکه در ۲۰ سال گذشته رقابت نزدیکی با بوسنی در مسابقات مهم جهان داشتیم، گفت: پنج فینال پارالمپیک به مصاف این تیم رفتیم و خاطرات تلخ و شیرینی برابر این تیم تجربه کردیم. البته در بیشتر میادین مقابل بوسنی فاتح بودیم اما در برخی بازی ها نیز نتیجه را به حریف سرسخت خود واگذار کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نسشته ایران درباره مسابقه امروز گفت: با توجه به حساسیت مسابقه کمی با مشکل برابر این تیم روبرو شدیم اما در نهایت موفق به کسب پیروزی شدیم.

وی درباره احتمال قهرمانی تیم ایران در این رقابت ها گفت: قول می دهم بازیکنان تمام تلاش خود را برای قهرمانی به عمل آورند، اما تضمین قهرمانی نمی کنم. ویژگی ورزش اینگونه است که هیچ کس می تواند برد یا قهرمانی را تضمین کند.

رضایی درباره اعتراض بازیکنان دو تیم به داوری این مسابقه گفت: چند مشکل داوری وجود داشت اما من خودم تلاش کردم که بازیکنان را به آرامش دعوت کنم.

وی درباره مسابقه فردا با اوکراین نیز گفت: قول می دهم که مقابل این تیم بازی روانی به نمایش بگذاریم و نگرانی برای مسابقه با اوکراین نداریم.

 

نمایش موجودیت‌ها