date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۲۶:۰۴ ب.ظ

مدیرعامل سپاهان: به کادرفنی اولتیماتوم می‌دهیم!

مدیرعامل سپاهان: به کادرفنی اولتیماتوم می‌دهیم!
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ایلنا: مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان در یادداشتی نسبت به شکست زردپوشان در شهرآورد اصفهان و حاشیه- های این دیدار واکنش نشان داد.

در یادداشت محسن طاهری آمده است :در اینکه هوادار همیشه بُرد میخواهد شکی نیست ولی نحوه انتقاد حاصل از باخت شرایط خودش را دارد . بعضی ها فقط مخالفند و همیشه دوست دارند انتقاد کنند . مهم نیست تیم چکار میکند! فقط ساز ناکوک میزنند ، حتی زمانی که تیم هم می برد از لزوم زدن گلهای بیشتر میگویند !!

 ما همه انتقادها ، گلایه ها و نقطه نظرات عزیزان را میشنویم و سعی میکنیم که در راستای ارتقاء و تقویت تیم تمام تلاشمان را انجام دهیم . اما در این راه نباید جانب احترام از هر دو طرف برداشته شود . خیلی ها اعتقاد دارند و  می گویند که تیم سپاهان خوب بازی میکند . ولی ما میگوئیم ما فقط نیازی به خوب بازی کردن نداریم ، ما نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم . تیر دروازه یا شوت خوب زدن و خَلق موقعیت برد به ارمغان نمی آورد.پس باید تور دروازه حریفان را تکان بدهیم تا سه امتیاز را نصیب خود کنیم . اگر هر هوادار و تماشاچی احساس پیروزی تیم خود را دارد ما نیز دقیقاً همین حس را در اندازه های بالاتری داریم .

خود ما از بازیکنان و مربیان ورزشی میباشیم که در میادین مختلف همواره مورد تشویق و تمجید و انتقاد بوده ایم و در خیلی از مسابقات با برد از زمین خارج شده ایم ولی ورزش برد و باخت و مساوی دارد پس باید تحمل نتایج خارج از انتظار را نیز داشته باشیم. ولی نباید این حس باخت و مساوی قالب شود . سرمربی باید قدر بازیکنان خود را بداند و در استفاده از آنها بهترین بهره را ببرد و هر بازیکنی که به بازی گرفته میشود باید تمام سعی و تلاشش را برای انجام یک بازی  قوی انجام دهد .

یک نکته را فراموش نکنیم ...سپاهان یک باشگاه است و برای ارزیابی یک باشگاه باید همه رشته های آن را در نظر قرار داد . اگرچه فوتبال ویترین هر باشگاهی است ولی مسئولیت اجتماعی یک باشگاه رسیدگی به کلیه رشته های ورزشی فعال در آن میباشد و این دور از انصاف است که فقط فوتبال بزرگسالان را ملاک ارزیابی یک باشگاه قرار دهیم .

این موضوعات را هم یادآور میشوم که :

    برای نتیجه گیری باید استراتژی لازم از طریق سرمربی تیم اجراء گردد .

    جهت تغییرات نظر کمیته فنی باشگاه خیلی مهم و کارگشا خواهد بود .

    برای گرفتن بازیکنان جدید نیز طبق نظر سرمربی و تائید کمیته فنی بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که مشکلات تیم برطرف گردد ولی در صورت نیاز و درخواست و تائید کمیته فنی نفرات جدید نیز به خدمت گرفته میشوند.

    قطعاً اولتیماتوم به کادر فنی و بازیکنان داده میشود و کارت زرد پررنگی به همه نشان میدهیم .

 

نمایش موجودیت‌ها