date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۵۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث برمودا!

پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث برمودا!
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: سیاست|ترابری

کارلوس در کتاب خود با نام "مثلث برمودا"، فرازمینی ها را مسئول ناپدید شدن پرواز 19 می‌داند.

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز ، آیا فرازمینی ها در ناپدید شدن مرموز هواپیماها، کشتی ها و هزاران انسان در مثلث برمودا نقش دارند؟ ناپدید شدن بیش از 1000 نفر در این منطقه اسرارآمیز، دانشمندان را برای ارائه توضیحی قانع کننده ناکام گذاشته است. اما در آخرین نظریه ای که توسط شخصی با نام "کارلوس برلیتز" مطرح شده است وی نقش فرازمینی ها در این اتفاقات را مطرح کرده است.

 


کارلوس در کتاب خود با نام "مثلث برمودا"، فرازمینی ها را مسئول ناپدید شدن پرواز 19 می داند. در 5 دسامبر سال 1945 ارتباط پنج فروند هواپیمای نظامی آمریکا در حالی که مشغول مانور نظامی در این منطقه بودند با پایگاه هوایی فلوریدا قطع شد. پس از این حادثه، این هواپیماها به همراه 14 خلبان آن هرگز پیدا نشدند. این در حالی بود که 13 خلبان دیگر که برای یافتن آنها اعزام شده بودند نیز ناپدید شدند.

 

 

پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث برمودا!

 

 

در حالی که نظریه های مختلفی برای این اتفاقات در این منطقه اسرارآمیز از جهان مطرح شده است اما نظریه نقش فرازمینی ها در بروز این اتفاقات پررنگ تر است.

 


گفتنی است؛ نظریه نقش فرازمینی ها در حوادث مثلث برمودا در حالی مطرح می شود که در سال 1492 کریستف کلمب هنگام کشف قاره آمریکا در خاطرات خود از رویت یک شی پرنده ناشناس در این منطقه سخن به میان آورده بود. 
 

 

آخرین خبر

2025
 

تصویرها
پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث برمودا!
نمایش موجودیت‌ها