date_range سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۵۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بازگشت استقلال و شفر به نقطه صفر؛ این چه بلایی است که استقلال بر سر هوادارانش می‌آورد؟!

بازگشت استقلال و شفر به نقطه صفر؛ این چه بلایی است که استقلال بر سر هوادارانش می‌آورد؟!
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

استقلال بازی را همانطور شروع کرد که انتظارش می‌رفت یک بازی تهاجمی با خلق موقعیت‌های خطرناک و هیچ که هیچ! نتیجه‌ای که همچنان باعث نگرانی هواداران است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، استقلال بازی را همانطور شروع کرد که انتظارش می‌رفت. یک بازی تهاجمی با خلق موقعیت‌های خطرناک گلزنی روی دروازه سیاه جامگان، هواداران استقلال را به تماشای بازی زیبایی امیدوار می‌کرد که بدون شک می‌توانست گل‌هایی برای تیم محبوب شان به همراه داشته باشد.

 

استقلالی‌ها در همان دقیقه اول روی سانتر جابر انصاری صاحب موقعیت شدند که توپ با ضربه سر فرشید اسماعیلی به بیرون رفت. بلافاصله بعد از آن هم سانتر نورافکن جلوی پای شهباززاده افتاد اما کیفیت بد زمین این موقعیت عالی را هم از استقلالی‌ها گرفت.

 

 

حملات استقلال به همین جا ختم نمی‌شد. بعد از این بارها روی حرکت‌های خوب و سنجیده نورافکن، شهباززاده، جابر انصاری و فرشید اسماعیلی بارها و بارها آبی‌ها صاحب موقعیت شدند که این موقعیت‌ها یا با بی دقتی مهاجمان استقلال به هدر می‌رفت و یا واکنش‌های هوشمندانه و عالی کرمی، دروازه‌بان جدید سیاه جامگان مانع از باز شدن دروازه این تیم می‌شد.

 

بازیکنان استقلال آنقدر موقعیت از دست دادند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

 

استقلال در نیمه دوم هم دست از حمله برنداشت و برای کسب چهارمین پیروزی فصل این تیم سراپا انگیزه بود حتی تعویض‌های شفر هم در راستای افزایش بار هجومی تیم بود. شفر در نیمه دوم با به زمین آوردن بازیکنان تهاجمی تیم خود مثل قائدی و قربانی در تمام طول 45 دقیقه روند بازی را در اختیار داشت اما فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست می‌رفت. دقیقه 53، حرکات ترکیبی بازیکنان استقلال با سانتر فرشید اسماعیلی از سمت چپ همراه شد اما ضربه شهباززاده راهی به دروازه نداشت.

 

 

بعد از این حملات پی در پی البته سیاه جامگان در تک موقعیت خود در دقیقه 59 بازی، در ضدحمله سریع بازیکنان خود و روی پاس حسین بادامکی به یرکوویچ صاحب موقعیت شد اما ضربه او را حسینی به کرنر فرستاد. در ادامه باز هم موقعیت‌هایی نصیب استقلال می‌شد و از حالا به بعد بیشتر از نیمه اول شاهد تاثیر واکنش‌های سریع و به موقع کرمی روی مهار موقعیت‌های استقلال بودیم. در دقیقه 64 بود که پاس عمقی پادوانی باعث شد توپ در موقعیت عالی به جابر انصاری برسد اما ضربه آکروباتیک او با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت. چند دقیقه بعد، ضربه مهدی قائدی تازه وارد از پشت محوطه جریمه با برخورد به تیر دروازه راهی به دروازه نداشت. شوت امید ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی هم با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 

 

حملات استقلالی‌ها همچنان ادامه داشت و در دقیقه 77، سانتر امید ابراهیمی با ضربه سر جابر انصاری همراه شد اما کرمی با واکنشی خوب، ضربه او را مهار کرد.

 

تلاش استقلالی‌ها در آخرین دقایق بازی هم ادامه داشت. در دقیقه 91، پاس روزبه چشمی توپ را در موقعیت ایده‌آل به قائدی رساند اما ضربه خودخواهانه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دو دقیقه بعد هم سانتر امید ابراهیمی در 6 قدم به جابر انصاری رسید اما ضربه آرام او به راحتی در دستان کرمی قرار گرفت و استقلال با این تساوی 13 امتیازی شد و در رده یازدهم جدول رده ‌بندی قرار گرفت، رتبه‌ای که همچنان هواداران این تیم را نگران نگه می‌دارد.

110

نمایش موجودیت‌ها