date_range سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۶:۰۳ ق.ظ
تعداد 70 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تمدید یک‌ماهه نرخ سود سپرده‌های بازه 2 تا 11 شهریور 96

تمدید یک‌ماهه نرخ سود سپرده‌های بازه 2 تا 11 شهریور 96
منبع خبر: بانک مردم

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مرکزی اعلام کرد: قراردادهای سپرده سرمایه‌گذاری که در فاصله زمانی 2 تا 11 شهریور 1396 افتتاح شده، در صورت درخواست سپرده‌گذاران به مدت یک ماه قابل تمدید است.

به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، در شهریورماه سال گذشته سیاست‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص نرخ سود سپرده‌های بانکی طبق بخشنامه شماره ۹۶/۱۷۳۷۹۳ مورخ ۵ شهریور۱۳۹۶ به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.

با توجه به نزدیک شدن به سر رسید قراردادهای سپرده گذاری منعقده در بازه زمانی ۲ الی۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در شبکه بانکی کشور و همچنین امعان نظر به تدابیر و برنامه‌های جدید بانک مرکزی که با هدف ایجاد ثبات در بازارهای مختلف از طریق بعضی سیاست‌های موثر و کارآمد پولی و ارزی مورد نظر است، اعلام می‌دارد بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی، بنا به درخواست سپرده گذاران خود می‌توانند قراردادهای سپرده گذاری که در بازه زمانی یاد شده منعقد شده‌اند را به مدت یک ماه با همان شرایط قرارداد اولیه تمدید کنند.

بدیهی است همگام با سیاست‌های ارزی اعلام شده، برنامه ‌ها و تدابیر جدید بانک مرکزی ، مبتنی بر روش‌ها و ابزارهای نوین نظارتی به شبکه بانکی کشور اعلام و به مورد اجرا گذاشته می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها