date_range یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

افزایش تعرفه برق در نوبت تصویب در هیئت وزیران وزیر نیرو: هنوز با نمایندگان اصفهان جلسه‌ای نداشته‌ایم

افزایش تعرفه برق در نوبت تصویب در هیئت وزیران وزیر نیرو: هنوز با نمایندگان اصفهان جلسه‌ای نداشته‌ایم
منبع خبر: اصفهان امروز
دسته خبری: سیاست|انرژی

25 آذر 1397, 12:47 / کد خبر:65026 اردکانیان درباره جلسه با نمایندگان اصفهان درخصوص زاینده‌رود گفت: هنوز با نمایندگان این استان جلسه‌ای نداشته‌ایم اما با همه نمایندگان در رابطه با مسائل مختلف آب و برق جلسات منظمی به‌صورت فردی و هم در قالب جلسات استانی خواهیم داشت.

اردکانیان درباره جلسه با نمایندگان اصفهان در خصوص زاینده‌رود گفت: هنوز با نمایندگان این استان جلسه‌ای نداشته‌ایم اما با همه نمایندگان در رابطه با مسائل مختلف آب و برق جلسات منظمی به صورت فردی و هم در قالب جلسات استانی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، رضا اردکانیان درحاشیه مراسم جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در جمع خبرنگاران درباره افزایش تعرفه آب و برق اظهار داشت: ما طرح را آماده کردیم، در کمیسیون زیربنایی دولت تصویب شده و در نوبت طرح در هیئت وزیران است.

وی افزود: با توجه به اینکه قرار است طرح برای تعرفه برق در ماه‌های گرم اجرا شود چند ماه زمان گذاشتیم که بعد از تصویب فرصت داشته باشیم به مردم اطلاع‌رسانی کرده و توجیه شوند تا بدانند هزینه‌های مصرف‌شان در ماه‌های گرم  به چه صورت است و چگونه می‌توانند مصرف را کاهش دهند.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: همچنین نرم افزار مناسبی تهیه شده که مردم خودشان می‌توانند انتخاب کنند که دستگاه مصرفی‌شان چه ساعتی روشن شود، چه میزان برق مصرف کرده و چقدر هزینه برایشان دارد.

وی تاکید کرد: طرح در زمان مناسب تصویب می‌شود و ما فرصت کافی برای اطلاع‌رسانی خواهیم داشت.

اردکانیان درباره بارورسازی ابرها نیز بیان کرد: این روش، روشی غیرمتعارف برای باران‌زایی است ما با استفاده از تجربیات سال‌های اخیر و امکانات خوبی که داریم این طرح را اجرا می‌کنیم در حال حاضر گلوله‌هایی که باید برای باران‌زایی پرتاب شود بومی‌سازی شده است و از تمامی ظرفیت‌ها به طرز مناسبی استفاده می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوال ایلنا درباره جلسه با نمایندگان اصفهان در خصوص زاینده‌رود گفت: هنوز با نمایندگان این استان جلسه‌ای نداشته‌ایم اما با همه نمایندگان در رابطه با مسائل مختلف آب و برق جلسات منظمی به صورت فردی و هم در قالب جلسات استانی خواهیم داشت.

نمایش موجودیت‌ها