date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۱۹:۴۴ ب.ظ

تو مارادونای زره‌پوش و من شهر بی‌دفاع

تو مارادونای زره‌پوش و من شهر بی‌دفاع
دسته خبری: ورزش|فوتبال

گزارش‌هایی در مورد خریدهای تابستانه رئال مادرید منتشر شده که نشان می‌دهد آنها برنامه‌ای برای خرید گرانقیمت ندارند و به اندازه در تیم‌شان ستاره دارند.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین» ، دنیای فوتبال بین‌الملل را امروز باید این‌گونه دنبال کرد و به دنبال این خبرها در دلش گشت.

اول اینکه؛ نخستین کنفرانس مطبوعاتی رونالدو در یوونتوس برگزار شد و بازیکن پرتغالی در خلال صحبت‌هایش دو چیز را به سادگی مشخص کرد. یکی اینکه رئال مادرید را با دلخوری بسیار زیاد ترک کرده و دیگری اینکه برای درخشیدن در یوونتوس ‌انگیزه‌های فراوانی دارد. ببینیم و تعریف کنیم!

دوم اینکه؛ تیم کیهیل بازیکن 38 ساله تیم ملی استرالیا و بهترین گلزن تاریخ این کشور از رقابت‌های ملی خداحافظی کرد. قطعا برخلاف ایران، روزنامه‌های ورزشی استرالیا نقشی در این تصمیم نداشتند.

سوم اینکه؛ مارادونا روز گذشته در پایتخت بلاروس از هواپیما پیاده شد و زره‌پوش سوارانه به محل کار جدید خود شتافت. او مدیرعامل تیمی می‌شود که تا قبل از پیدا کردن یک شیخ اماراتی مایه‌دار، حتی پول خرید لباس و کفش بازیکنانش را هم نداشت.

سوال: اگر یک سرمایه‌گذار اماراتی مایه‌دار جهت تاسیس یک روزنامه ورزشی سراغ داشتید، خبر بدهید.

چهارم اینکه؛ گزارش‌هایی در مورد خریدهای تابستانه رئال مادرید منتشر شده که نشان می‌دهد آنها برنامه‌ای برای خرید گرانقیمت ندارند و به اندازه در تیم‌شان ستاره دارند. از طرف دیگر خبرهای جدیدی در مورد بازیکنان خروجی بارسلونا منتشر شده و نشان می‌دهد آنها هم در تلاشند تا نیمکت‌نشین‌های گرانقیمت خود را رد کنند. رونوشت به استقلال و پرسپولیس و تلاش‌شان برای افزایش بدهی‌های تلنبار شده!

 

* نویسنده : هومن جعفری روزنامه‌نگار

نمایش موجودیت‌ها