date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۷:۲۹ ب.ظ

واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت: مهمترین موضوع امروز هیئت دولت «گرانی» بود/ اجناسی که در انبار مانده در اختیار مردم قرار گیرد

واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت: مهمترین موضوع امروز هیئت دولت «گرانی» بود/ اجناسی که در انبار مانده در اختیار مردم قرار گیرد
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور خواست همه دستگاه‌های ذیربط به موضوع گرانی ورود کنند، گفت: از سوی دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در اختیار مردم قرار گیرد.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین» ، واعظی رئیس دفتر رئیس‌جممهور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز هیات دولت اظهارداشت:‌ موضوعات مختلفی در دولت مطرح شد و مصوباتی داشتیم که ممهمترین بحت درباره گرانی بود.

وی بر همین اساس تصریح‌کرد: شاهد بودیم حتی بخش‌هایی که ارز 4200 می‌گیرند محاسبات دقیقی برای قیمت جاری ندارند.

واعظی با تاکید بر اینکه رییس‌جمهور خواستند همه دستگاه‌های ذیربط به موضوع گرانی ورود کنند، افزود: از سوی دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در اختیار مردم قرار گیرد.

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور خطاب به خودروسازی داخلی، گفت: خودروسازها خودروها را با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار دهند.

وی ادامه داد: گرانی از موضوعات جدی است که آقای روحانی، وزرا و مسئولان ذیربط را مسئول کرده و هفته آینده (دوشنبه) ایشان جلسه‌ای را برای تصمیم‌گیری در مورد این موضوع برگزار خواهد کرد.

به گزارش فارس، رییس دفتر رییس‌جمهور درباره گرانی سکه نیز یادآورشد: قرار شده است بحث‌های لازم در مورد این موضوع صورت گیرد و تصمیم‌هایی در این رابطه اتخاذ شود.

ادامه دارد...

نمایش موجودیت‌ها