date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۴:۰۰ ب.ظ

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کرمانشاه: در برخی از مناطق زلزله‌زده بی‌نظمی مشاهده می‌شود

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کرمانشاه: در برخی از مناطق زلزله‌زده بی‌نظمی مشاهده می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر

کرمانشاه- معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در برخی از مناطق زلزله‌زده استان نوعی بی‌انضباطی دیده می‌شود.

سرهنگ محمد رضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: عوامل انتظامی استان در آمادگی به کامل به سر می برند و نیروهای کمکی استانهای همجوار نیز در استان حضور یافته اند همچنین تیمهای گشتی در شهرستانهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، گیلانغرب و کرند حضور دارند.

وی افزود: از ظرفیت نیروهای یگان ویژه هم که پس از اربعین بدون استراحت به ماموریت جدید در مناطق زلزله زده وارد شده اند استفاده شده است.

آمویی گفت: وضعیت امنیتی در این مناطق مطلوب است اما در برخی از مناطق نوعی بی انضباطی دیده می شود؛ اگرچه مردم ولی نعمت ما هستند و ما موظف به خدمت رسانی به آنان هستیم انتظار می رود آنان با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

وی افزود: در برخی از ورودیهای شهرستانها تجمعاتی وجود دارد که برای دریافت تجهیزات باید این ورودی ها آزاد شود تا با همکاری دستگاه های خدماتی شاهد توزیع امکانات به ویژه میان افراد نیازمندتر باشیم.

آمویی گفت: با توجه به شرایط منطقه و مشکلاتی که وجود دارد انتظامی کرمانشاه و نیروهای مستقر با هدف نظم بخشی در کنار امدادگران قرار دارند اما به دلیل سرعت بخشیدن به توزیع امکانات از ظرفیت نیروهای یگان ویژه هم استفاده می شود.

وی افزود: در شهرستان سرپل ذهاب و سایر شهرستانها که مردم از ترس زلزله منازل خود را خالی کرده اند ۳۰ تیم گشتی خودرویی  و نیروهای پاس پیاده مستقر است تا امنیت منازل خالی مردم تامین شود.

آمویی با اشاره به استفاده از ظرفیت حداکثری نیروی انتظامی گفت: مردم برای اثاث کشی در این ایام باید از کلانتری یا پاسگاه های محل مجوز بگیرند.

نمایش موجودیت‌ها