date_range جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۴۵:۰۰ ب.ظ

بازیکن تیم کشتی سینا صنعت ایذه: تیم ما هزینه‌های هنگفت تیم‌های دیگر را نداشت

بازیکن تیم کشتی سینا صنعت ایذه: تیم ما هزینه‌های هنگفت تیم‌های دیگر را نداشت
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|کشتی

اصفهان- بازیکن وزن 55 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه پیرامون دلیل شکست تیم در برابر تیم بیمه رازی اصفهان گفت: تیم ما بسیار تیم جوانی بود و مثل تیم‌های دیگر هزینه‌های هنگفتی نکردیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، رضا خدری بازیکن وزن ۵۵ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به سطح بالای چهارمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان که به میزبانی اصفهان و قهرمانی تیم بیمه رازی اصفهان به پایان رسید، اظهار داشت: تیم‌های بسیار قدرتمند و کشتی‌گیران بزرگ و صاحب نامی در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند که این امر باعث شد سطح فنی این رقابت‌ها بسیار بالا باشد. 

وی در توضیح دلیل شکست در فینال بیان کرد: تیم‌ ما بسیار تیم جوانی بود و با یک هزینه جزئی در این رقابت‌ها شرکت کرده بود و هزینه‌ها هنگفتی که دیگر تیم کرده بودند نکرده بود؛ همین که تا فینال پیش آمدیم، کار بزرگی کردیم. 

کشتی‌گیر تیم سینا صنعت ایذه در ارتباط با میزبانی اصفهان از این رقابت‌ها نیز گفت: میزبانی اصفهان از این مسابقات بسیار عالی بود و از همه عوامل مدیریتی و اجرایی و دست‌اندرکاران این میزبانی تشکر می‌کنم.

نمایش موجودیت‌ها