date_range شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۲۳:۰۰ ب.ظ

فرماندار بهشهر: کمبود سوخت کابوس کشاورزان در بهشهر شده است

فرماندار بهشهر: کمبود سوخت کابوس کشاورزان در بهشهر شده است
منبع خبر: خبرگزاری مهر

بهشهر - فرماندار بهشهر با بیان اینکه کمبود سوخت کشاورزی به مشکل و کابوس کشاورزان تبدیل شده است خواسترا برنامه‌ریزی برای رفع آن شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، هادی خنجری عصر شنبه در جلسه شورای داری این شهرستان اظهار کرد: در بخش سوخت کشاورزی با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم و باید چاره اندیشی شود.

وی یادآور شد: در فصل کشاورزی قرار داریم و باید سوخت مناسب برای کشاورزان تامین شود و نباید به بهانه نداشتن مجوز از تامین سوخت سر باز زد.

فرماندار بهشهر گفت: همه ما می‌دانیم که هزینه‌های کشاورزی بسیار بالاست و خرید آزاد سوخت برای کشاورزان امکان پذیر نیست و باید کمک کار آنان بود.

خنجری در ادامه سخنان خود با اشاره به باقی بودن مشکلات کمبود آب شرب خلیل شهر افزود: بارها اعلام شد که این شهر بامشکل کمبود آب به خصوص در فصل گرما روبروست و متاسفانه مسئولان بخش آب شهری با وجود قول‌های مساعد تاکنون کاری نکردند.

فرماندار بهشهر گفت: با وجود اینکه اعتبارات حوادثی شهرستان هم تخصیص یافت و در این بخش هم اعتباری در نظر گرفته شد اما تاکنون هیچ کار عملیاتی برای رفع مشکل انجام نشد.

وی با اعلام اینکه تامین آب شرب برای شهروندان و عموم مردم شهرستان تصریح کرد: تامین آب از نیازهای اولیه زندگی است و باید با فوریت انجام و برای رفع مشکلات تلاش شود.

فرماندار بهشهر همچنین با اشاره به برخی مشکلات در شورای شهر بهشهر افزود: در این راستا همه باید به مر قانون توجه کرده و از قانون تمکین کنند.

نمایش موجودیت‌ها