date_range شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۰۸:۰۰ ق.ظ

مسئول طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن‌الکریم؛ بهسازی و به‌روزرسانی اطلاعات مدیران در عصر امروزی ضروری است

مسئول طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن‌الکریم؛ بهسازی و به‌روزرسانی اطلاعات مدیران در عصر امروزی ضروری است
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

تبریز - مسئول طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن‌الکریم با بیان اینکه عصر امروزی عصر اطلاعات نام گرفته است، گفت: بهسازی و به‌روزرسانی اطلات مدیران در عصر امروزی ضروری است.

حسین بهبودی در حاشیه کارگاه آموزشی مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروزه به‌سازی و  بهبود کیفیت اطلاعات مدیران صنوف مختلف ضرورتی اجتناب‌ ناپذیر شده است.

وی همچنین گفت: امروز به عنوان عصر اطلاعات شناخته می‌شود و این بدان دلیل است که هر ازچندگاهی در بازه‌های زمانی کوتاه بسیاری از دانش‌های بشری متحول می‌شوند و اگر مدیران مشاغل نتوانند خودشان را با یافته‌ها و اوضاع جدید تطبیق دهند نخواهند توانست برای ادامه حیات توفیق داشته باشند.

مسئول دبیرخانه موسسات قرآنی کشور همچنین تاکید کرد: درمورد موسسات قرآنی هم همین امر باید با حساسیت بیشتری دنبال شود. باید مدیران موسسات با توجه به اوضاع فرهنگی جهان امروز و شبیخون‌های فرهنگی و ناتو فرهنگی آسیب‌شناسی کنند. بهره‌برداری به‌روز از سبک‌های جدید آموزشی و پژوهشی در این عرصه می‌تواند بهترین بازدهی را برای مدیران داشته باشد.

بهبودی در ادامه عنوان کرد: از سویی دیگر ایجاد و تکشیل هیئت رسیدگی به امور خانه های قرآنی موجب شد قوانین جدیدی وضع شود و ضرورت دارد مدیران با آشنایی با این تغییرات این‌ها را در موسسات خود اعمال کنند.

وی در پایان درباره کارگاه آموزشی که امروز برگزار شد تشریح کرد: کارگاه یک‌روزما به اهتمام اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با حضور مدیران موسسات قرآن و عترت برگزار می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها