date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۵۵:۰۰ ب.ظ

فرماندار رامسر: مبارزه با مواد مخدر سبب امنیت اجتماعی می‌شود

فرماندار رامسر: مبارزه با مواد مخدر سبب امنیت اجتماعی می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|دولت

رامسر - فرماندار رامسر اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر سبب امنیت اجتماعی و سلامت جامعه می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر محمد آزاد بعدازظهر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه برای مبارزه با مواد مخدر به صورت جدی گام برداریم گفت: دشمن قصد دارد با رواج دادن اعتیاد انرژی را از جوانان ما بگیرد و جامعه سست و بیمار داشته باشیم و جامعه با ناهنجاری‌ها دست و پنجه نرم کرده و نتواند در برابر دشمن ایستادگی کند که باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به مواضع دشمن با تروریست قرار دادن سپاه که دور از عقلانیت، منطق و قانون است تصریح کرد: سپاه به عنوان نیروی رسمی یک کشور در راستای حفاظت از میهن ما تلاش می‌کند که دشمن قصد از بین بردن وفاق و همدلی را دارد و مردم ما یکدل و هم صدا به پشتیبانی از سپاه درآمدند تا نقشه‌های دشمن نقش بر خاک شود.

فرماندار رامسر افزود: دشمن سعی کرد کشور ما را محل ترانزیت مواد مخدر جا بزند که ناکام ماند و فردی که معتاد می‌شود سبب گرفتاری‌های سهمگین برای خانواده می‌شود که جان و آبروی آنها به خطر می‌افتد.

محمد آزاد با تاکید بر اینکه مشارکت مردمی سبب موفقیت در تمامی امورات است گفت: شهرستان رامسر دارای ۱۰۰ مسئول بوده که نیازمند مشارکت مردمی برای حل مشکلات جمعیت ۸۰ هزار نفری هستیم.

وی گفت مسئولان با خدمت مضاعف به مردم سبب ایجاد امید و نشاط در آنها شوند.

نمایش موجودیت‌ها