date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۳:۰۳:۰۰ ب.ظ

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: مراسم روز جهانی قدس در سال‌جاری باشکوه‌تراز قبل برگزار خواهد شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: مراسم روز جهانی قدس در سال‌جاری باشکوه‌تراز قبل برگزار خواهد شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|دولت

تهران- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم روز جهانی قدس در سال‌جاری باشکوه‌تراز قبل برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر سه شنبه در اولین جلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد اظهار داشت: مراسم روز جهانی قدس در سال جاری باشکوه‌تر از قبل برگزار خواهد شد.

محمودی در ادامه با اشاره به اعلام الحاق بلندی‌های جولان به فلسطین اشغالی توسط ترامپ و مقاومت جانانه ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی اسرائیل و پیروزی‌های جبهه مقاومت گفت: جهان اسلام نباید در مقابل الحاق بلندی‌های جولان به رژیم اشغالگر قدس سکوت کند چرا که با سکوت مسلمانان و داعیه داران دنیای اسلام، دشمنان به اهدافشان خواهند رسید و سرزمین‌های اسلامی را تصرف می‌کنند و متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که در پی سکوت خادمان حرمین شریفین و کسانی که داعیه‌دار رهبری اسلامی هستند، دشمن حتی بلندی‌های جولان را هم به رژیم جعلی اسرائیل واگذار می‌کند لذا حضور مردم ایران و سایر کشورها خاصه کشورهای اسلامی در راهپیمایی قدس اهمیت بیشتری دارد.

وی از تمام دستگاه‌های اجرایی و تبلیغی استان خواست برنامه ریزی لازم را جهت روشنگری و زمینه سازی حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند.

بر اساس این گزارش در این جلسه مقرر شد تمام دستگاه‌ها برنامه‌های خود را در جلسات آینده ارائه کنند.

نمایش موجودیت‌ها