date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۲۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امام جمعه مشهد عنوان کرد: تلاش دشمن برای سرکوبگر نشان دادن دین مبین اسلام

امام جمعه مشهد عنوان کرد: تلاش دشمن برای سرکوبگر نشان دادن دین مبین اسلام
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: فرهنگ و هنر|مجلس

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: امروز دشمن تلاش می‌کند اسلام را جریانی سرکوبگر خصوصا در حوزه حقوق زن معرفی کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی  صبح پنجشنبه در دیدار با برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد اظهار کرد:امروز دنیا اسلام را جریانی سرکوبگر در حقوق زن تبلیغ می کند و نشان داده  و معرفی زنان فعال در حوزه سازندگی و کارهای فرهنگی بهترین حرکت در نقش برآب کردن تبلیغات دشمن است.

وی افزود: به اندازه ای که اسلام احیاگر مقام و جایگاه زن در جامهاست هیچ جریانی در هیچ زمینه ای این نگاه را ندارد و اسلام برداشتی جدید نسبت به حقوق زن به دنیا معرفی کرد. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: اسلام نیاز به رهبری جهانی دارد، نظام اسلامی تنها در یک گوشه فایده ندارد لذا آنچه برای ما مهم است انقلاب اسلامی ایران به سمت تشکیل این حکومت جهانی برود.

علم الهدی گفت: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، رهبری انقلاب اسلامی ایران در مسیر رسیدن به حکومت واحد جهانی اسلام را بر عهده داشته و دارند و تا زمانی که این مهم محقق نشود ریشه ظلم خشکانده نخواهد شد. 

وی در ادامه به جایزه جهانی گوهرشاد اشاره کرد و گفت:اهمیت شخصیت خانم گوهرشاد علاوه بر نیکوکاری، شخصیت بالای سیاسی و انقلابی وی است که ادامه این راه موجب کشته شدنش شد. با این اعتقاد وی یک شهیده در راه اسلام هستند.حرکت این موسسه بهترین حرکت در توسعه نخبگی های سازنده و انسانیت در کشور و جامعه جهانی است

این حرکت ها با همایش انجام نمیشود بلکه باید همراه با موج سازی در جامعه باشد


استمرار ارتباطات شما عزیزان با مجموعه های آستان بسیار اهمیت دارد، باید همایش سالانه جمع بندی در جهت ساماندهی این قضایا باشد

مردم دو دسته اند یا خلق الله هستند یا عبادالله، محوریت خدمات اگر عبادالله بود غیر از استفاده انسانی خدا هم استفاده و بهره برداری می کند.
 

نمایش موجودیت‌ها