date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۵۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس: مشکلات آب‌رسانی پایاب سد سهند هرچه سریعتر باید برطرف شود

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس: مشکلات آب‌رسانی پایاب سد سهند هرچه سریعتر باید برطرف شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|مجلس

هشترود- نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: مشکلات آب‌رسانی پایاب سد سهند هرچه سریع‌تر باید برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید حمزه امینی ظهر امروز پنج‌شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان هشترود که به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد، گفت: کشاورزی و دامداری در منطقه هشترود حرف اول را میزند ولی عدم توجه به این قشر آنان را رنجیده‌خاطر می‌کند.

وی خواستار توجه به کشاورزان منطقه شد و از استاندار خواست ترتیبی اتخاذ نماید تا مشکلات ابرسانی پایاب سد سهند هرچه سریع‌تر مرتفع شود.

امینی ابراز داشت: لذا درخواست می‌کنم که برای اینکه شعار اقتصاد مقاومتی تحقق یابد باقی‌مانده فازهای دیگر پایاب سد سهند نیز اجرایی شود تا کشاورزان بتوانند درجهت تولید محصولات کشاورزی از آب سد سهند استفاده کنند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق درادامه به کمبود آب در روستاهای این شهر اشاره کرد و گفت: آب و فاضلاب روستایی باید با برنامه ریزی دقیق در ابرسانی به روستاها قدم اساسی برداشته و از قطع شدن آب نیز جلوگیری نماید تا مردم روستاها دراین هوای گرم با کمبود آب مواجه نشوند.

امینی دربخش دیگری ازسخنان خود به اتوبان درحال ساخت هشترود - مراغه نیز پرداخت و گفت: بانک عامل و دولت باید دست دردست هم بدهند تا هرچه سریعتر کار احداث این اتوبان به سرانجام برسد، چون وجود این اتوبان باعث رشد منطقه خواهد شد.

امینی گفت: این جاده که یکی از پرترددترین جاده های شمال شرق کشور است ولی متاسفانه آسفالت خوبی ندارد و باید دوباره آسفالت ریزی شود.

نمایش موجودیت‌ها