date_range یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۳:۲۷:۰۰ ب.ظ

با حضور 90 نفر؛ چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در رودسر برگزار شد

با حضور 90 نفر؛ چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در رودسر برگزار شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

رودسر - چهل و دومین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم گیلان با حضور 90 قاری از چهار شهرستان شرق این استان در رودسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگارمهر، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های رودسر و املش ظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری چهل و دومین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم اوقاف که در مسجد طالب زاده رودسر برگزار شد، گفت: این مسابقه به صورت مشترک برای شهرستان شرق گیلان لاهیجان، لنگرود و رودسر و املش برگزار می شود.

حجت الاسلام عباس خوبرو با بیان اینکه این دوره از مسابقات شرکت کنندگان بالای به صورت تخصصی برگزار می شود، افزود: ۹۰ نفر از قاریان قرآن کریم سه شهرستان مذکور در این مسابقات حضور دارند.

برگزاری محافل قرآنی از برکات پیروزی انقلاب است

در ادامه این برنامه امام جمعه رودسر با بیان اینکه برگزاری محافل قرآنی یکی از برکات پیروزی انقلاب اسلامی اشت، اظهار کرد: امروز مردم با بصیرت و معرفت در محافل قرانی شرکت می کنند.

حجت الاسلام تقی روحانی با تاکید بر لزوم ایجاد فضای مناسب برای حرکت فرآنی براساس تاکیدات مقام معظم رهبری، گفت: متولیان امر باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که قرآن بار دیگر مهجور نماند.

وی بیان اینکه اینکه اگر به قرآن به درستی عمل شود دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در جهان نخواهیم بود، تصریح کرد: تلاوت قرآن با تدبر، سازندگی را برای همه به دنبال دارد و وظیفه همگان ترویج قرائت قرآن است.

نمایش موجودیت‌ها