date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۴۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امیر خجسته عنوان کرد: اجرای پروژه فاضلاب کوی خضر همدان با 1.2 میلیارد تومان اعتبار

امیر خجسته عنوان کرد: اجرای پروژه فاضلاب کوی خضر همدان با 1.2 میلیارد تومان اعتبار
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|مجلس

همدان - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طی روزهای آینده عملیات اجرایی پروژه فاضلاب کوی خضر با اعتبار یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، امیر خجسته ظهر پنج شنبه در جمع نمازگزاران مسجد ابوالفضل کوی خضر همدان عنوان کرد: محرومیت در بسیاری از مناطق مشهود است و نیاز به کمک بیشتر از آنچه در تقسیم بودجه ها پیش بینی شده احساس می شود.

وی بابیان اینکه امیدواریم تا قبل از پایان سال بیش از پیش در زمینه رسیدگی به مناطق محروم اقدام شود، به وضعیت گاز رسانی کوی خضر همدان اشاره و عنوان کرد: طی پیگیری‌های انجام شده در مجلس شورای اسلامی در سریع ترین زمان مشکل گاز رسانی به ساکنان واحدهای غیرمجاز که حدود ۹۰ خانوار آن در خضر ساکن هستند با کمک دستگاه‌های خدمت رسان رفع شد.

خجسته بیان داشت: امسال آسفالت بسیاری از کوچه ها و مناطق کوی خضر به میزان یک هزار و ۲۰۰ تن آسفالت انجام خواهد شد.

امیر خجسته افزود: پوشش رودخانه خضر تا بلوار امام خمینی(ره) با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای رفع مشکل ترافیک آن در دست اقدام است و طی چند ماه آینده اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: طی روزهای آینده عملیات اجرایی پروژه فاضلاب کوی خضر با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آغاز و عملیات آن کلید خواهد خورد.

نمایش موجودیت‌ها