date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۱۸:۰۰ ب.ظ

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: 200 پروژه محرومیت‌زدایی در مریوان تا پایان سال‌جاری اجرا می‌شود

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان: 200 پروژه محرومیت‌زدایی در مریوان تا پایان سال‌جاری اجرا می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|آیین

سنندج - فرمانده سپاه پاسداران بیت‌المقدس کردستان گفت: کردستان برای سال‌جاری هزار و 200 پروژه محرومیت‌زدایی را متعهد شده که ما آن را به دو هزار پروژه افزایش داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدحسین رجبی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در اجلاسیه شهدای شهرستان مریوان که در راستای کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص محرومیت زدایی مناطق محروم کشور، ۲۰۰ پروژه برای مریوان تعریف شده که باید مسئولان تا پایان سال آنها را به اتمام برسانند و اجرایی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان اشاره کرد و افزود: از سال ۹۴ که کنگره پیشمرگان مسلمان کرد در سنندج برگزار شد برنامه‌های فرهنگی بسیاری در راستای برگزاری این کنگره برگزار شده است.

فرمانده سپاه پاسداران بیت المقدس استان کردستان ادامه داد: در طول این مدت در تمامی شهرستان‌های استان اجلاسیه شهدا برگزار شد که امروز آخرین اجلاسیه آن در مریوان برگزار و در روز ۳۰ خرداد کنگره نهایی ۵۴۰۰ شهید کردستان برگزار می‌شود.

رجبی یادآور شد: کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان در سالن شش هزار نفری ۲۲ گولان سنندج برگزار خواهد شد که در این کنگره میهمانانی از ۲۵ استان کشور حضور خواهند داشت.

وی بیان کرد: امیدواریم پس از این کنگره مدد شهیدان که در این چند سال ما را یاری داده به نتیجه برسد و ما بتوانیم اقدامات ارزشی و فرهنگی را در این استان ادامه دهیم و امنیت پایدار را در این منطقه همچنان مانند گذشته حفظ کنیم.

نمایش موجودیت‌ها