date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۶:۳۶:۰۰ ب.ظ

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان خبر داد: اجرای 130 برنامه به مناسبت هفته جوان در قوچان

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان خبر داد: اجرای 130 برنامه به مناسبت هفته جوان در قوچان
منبع خبر: خبرگزاری مهر

قوچان- رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان گفت: 130 برنامه به مناسبت هفته جوان در قوچان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، اسماعیل حاجی آبادی ظهر دوشنبه در نشست خبری که در اداره ورزش و جوانان قوچان برگزار شد اظهارکرد : در کشور حوزه ورزش و جوانان دارای چالش‌هایی است که نیاز داریم ضمن نگاه کارشناسی آنها را رفع کنیم.

وی به مهم‌ترین برنامه‌های هفته جوان در قوچان اشاره کرد و گفت: شاخص ترین برنامه تجلیل از نخبگان جوان قوچان با همکاری دیگر اداره هاست و برگزاری مسابقات استانی موتور کراس ، اجرای کارگاه‌های آموزشی مشاوره و ورزشی، اجرای برگزاری جشنواره غذای سالم، برگزاری مسابقات تنیس روی میز نیز برنامه ریزی شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان گفت: افتتاح خانه کاراته، جشن بزرگداشت فوتبالیست‌ها و فوتسالیست‌ها، طبیعت گردی و کوهپیمایی گروه‌های ورزشی در استان گلستان همراه با مسابقات بومی و محلی در روستاهای شهرستان از دیگر برنامه‌های جنبی به مناسبت هفته جوان است.

حاجی آبادی یکی از برنامه‌های اصلی حوزه جوانان را افتتاح خانه جوان تا پایان امسال برشمرد و گفت: تا کنون ساختمان این مجموعه پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی داشته که با اعتبار یک میلیارد تومانی بتوانیم نسبت به ایجاد مکانی مناسب برای جوانان قوچانی اقدام کنیم.

نمایش موجودیت‌ها