date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فرمانده منطقه چهارم ندسا: بیمارستان 32 تختی سپاه در چاه‌مبارک عسلویه 85 درصد پیشرفت دارد

فرمانده منطقه چهارم ندسا: بیمارستان 32 تختی سپاه در چاه‌مبارک عسلویه 85 درصد پیشرفت دارد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|کشتی

بوشهر - فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت: بیمارستان 32 تختی سپاه در چاه‌مبارک عسلویه 85 درصد پیشرفت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار دریادار دوم منصور روانکار پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه بررسی روند اجرایی بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی سپاه در منطقه چاه مبارک عسلویه اظهار داشت: سپاه پاسداران تلاش ویژه‌ای برای توسعه زیرساخت‌ها و رفع محرومیت دارد.

وی خدمات‌دهی به مردم به ویژه در مناطق محروم را از مهمترین ماموریت‌های سپاه خواند و اضافه کرد: یکی از برنامه‌های سپاه ساخت بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی سپاه در منطقه چاه مبارک عسلویه است.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ساخت بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی چاه مبارک عسلویه، خاطرنشان کرد: این مرکز اکنون دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی با اشاره به ایجاد تمام امکانات و تجهیزات مورد نظر و استقرار پزشکان مورد نظر در این بیمارستان، ادامه داد: در صورتی که زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله تامین برق انجام شود تا پایان امسال این بیمارستان افتتاح می‌شود.

روانکار با اشاره به تعهد سپاه برای ساخت ۲۰۰ مسکونی در چاه مبارک بیان کرد: ساخت ۶۵۸ واحد مسکونی مورد توجه و مصوب است و ۵۰ هکتار زمین تحویل گرفته‌ایم که نیازمند زمین بیشتری هستیم.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه خواستار تامین آب مورد نیاز برای واحدهای مسکونی و همچنین بیمارستان در چاه مبارک شد.

نمایش موجودیت‌ها