date_range جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۶:۰۰ ق.ظ

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا: دلخوش به اروپا نباشیم/ برخی مسئولان با تشریفات خو گرفتند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا: دلخوش به اروپا نباشیم/ برخی مسئولان با تشریفات خو گرفتند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|آیین

جویبار - رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ناجا با بیان اینکه متاسفانه برخی در کشور تمام مشکلات حال کشور را به غرب گره می‌زنند، گفت: نباید دل را به اروپایی‌ها خوش کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سیدعلیرضا ادیانی پنج شنبه شب در یادواره شهدای روستای سید زین العابدینی شهرستان جویبار بزرگترین درس و پیام برگزاری یادواره‌ها را مترقی شدن ارزش‌ها و احکام اسلام بیان کرد و اظهار داشت: یکی از سفارشات بزرگ امام راحل به مردم ایران این نکته بوده است که به کسانی رای ندهید، که طعم فقر را نچشیده باشند.

وی ادامه داد: زمانی که وزیر میلیاردی معرفی می‌شود هیچگاه او درک مناسب و درستی از طبقات پایین جامعه نخواهد داشت، چرا که او طعم فقر را نچشیده است.

رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه طبق فرمایشات امام خمینی (ره) با ورود تشریفات در بدنه مدیریتی، آن روز مرگ ارزشهای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود، افزود: متاسفانه امروز شاهد هستیم برخی از مسئولان کشور با تشریفات خو گرفته و از ارزشهای ناب اسلام فاصله گرفته اند .

وی با اشاره به اینکه شهدا می‌توانند در دورانی که غبار فتنه راه را بر ما تاریک ساخته است روشن کنند، گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدای این نظام است که در زمان حیاتشان از اسلام، قرآن و حاکمیت دین دفاع کردند و با معنویت خود از همان راه مراقبت، حراست و نگهبانی می‌کنند.

حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه شهدا نیازی به یادواره ما ندارند، افزود: ما با حضور در این یادواره‌ها درواقع از خود یاد می‌کنیم و درس‌ها می‌آموزیم.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایتمدارمازندران ارادت خاصی به اهل بیت عصمت و طهارت دارند، بیان کرد: مازندران جزواولین نقاطی است که شیعه درآنجا ظهور وبروز پیدا کرد.

رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ناجا با بیان اینکه متاسفانه برخی در کشور تمام مشکلات حال کشور را به غرب گره می‌زنند، گفت: نباید دل را به اروپایی‌ها خوش کنیم در حالی که آنان چهره واقعی خود را بعد قضیه برجام به مردم ایران نشان دادند.

نمایش موجودیت‌ها