date_range شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان: تغییر در ماهیت و عملکرد سازمان‌ها زمان نیاز دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان: تغییر در ماهیت و عملکرد سازمان‌ها زمان نیاز دارد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|دولت

زنجان-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: تغییر در ماهیت و عملکرد سازمان‌ها به زمان زیادی نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، شهرام طهماسبی ظهر شنبه در دیدار با استاندار زنجان، بر ارتباط و همکاری کارشناسان مدیریت و برنامه استان با سایر دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

وی بر تقویت دوره‌های آموزشی کارشناسان دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه استان تاکید کرد و گفت: این سازمان بر تحقق این امر مهم تاکید جدی دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با بیان اینکه زنجان جزو استان‌های برتر کشور در حوزه عملکرد به لحاظ توسعه وسعت دید و ساختاری است، گفت: این سازمان در استان خیلی راحت شکل گرفت و با داشتن کارشناسان متخصص و کار بلد توانست برنامه‌های خود را اجرا کند.

طهماسبی با بیان اینکه تغییر در ماهیت و عملکرد سازمان‌ها زمان بیشتری را نیاز دارد، ابراز کرد: برای توسعه استان زنجان باید برنامه  های توسعه‌ای به خوبی مدنظر قرار گیرد و همراهی و همکاری بالایی را هم داشته باشیم.

وی  تصریح کرد: خوشبختانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان ارتباط کاری خوبی را با ر سانه ها دارد و اطلاعات و آمار به خوبی و شفاف منعکس می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: این سازمان مغز استان بوده و همواره نگاه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به‌صورت ویژه است و خوشبختانه نظام برنامه‌ریزی این سازمان پرشتاب است و این مهم به خاطر وجود کارشناسان سازمان مدیریت است.

نمایش موجودیت‌ها