date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مسابقات تیراندازی با کمان کشور در دلیجان پایان یافت

مسابقات تیراندازی با کمان کشور در دلیجان پایان یافت
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

دلیجان- نخستین دوره مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان آزادمردان و زنان کشور با شرکت 120 ورزشکار از 21 استان و شناخت نفرات برتر در دلیجان پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر ، نخستین دوره مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان آزاد مردان و زنان کشور روز جمعه با شرکت ۱۲۰ ورزشکار از ۲۱ استان کشور در دو بخش کامپوند و ریکرو به میزبانی دلیجان در زمین چمن مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر این شهر برگزار شد.

بر اساس این گزارش، پیکارها در دو رده سنی بزرگسالان و زیر ۱۸ سال در بخش مردان و زنان پیگیری شد که در نهایت در رده سنی بزرگسالان آقایان بخش ریکرو، سعید پناهی از اصفهان، عباسعلی خسروی از مرکزی(خمین) و شهاب طاهری از اصفهان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان بانوان بخش ریکرو هم مهناز قره باغی از همدان، الهام کلامیان از قم و سمیه رحیمی از اصفهان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش مهر، در رده سنی بزرگسالان آقایان بخش کامپوند، علی عبودیت، امید طاهری و مجید کیانی نژاد همگی از اصفهان مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی بزرگسالان بانوان بخش کامپوند، نرگس اسحاقیان از اصفهان مقام نخست را کسب کرد و رویا شاهمرادی از قم و هدیه مالمیر از تهران در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

همچنین در رده سنی زیر ۱۸ سال بانوان بخش ریکرو، الهه قدیری از تهران، زهرا شیخی از اصفهان و اسما بیگی از یزد (بافق) به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند و در رده سنی زیر ۱۸ سال آقایان بخش ریکرو ارشک فاضل از اصفهان، امیرحسین پورحامد از تهران عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند و جواد معتمدی از اصفهان هم بر سکوی سوم ایستاد.

براساس این گزارش همچنین در رده سنی زیر ۱۸ سال آقایان بخش کامپوند امیرمهدی جلالی از زنجان، صدرا حجازی از کرمان و علی خانقلی از تهران اول تا سوم شدند و در رده سنی زیر ۱۸ سال بانوان بخش کامپوند هلیا محمدی، سارا جلالی و پریا وثوقی همگی از مرکزی (دلیجان) مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

نمایش موجودیت‌ها