date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۰۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور هرمزگان خبر داد: ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام‌نور آغاز شد

رئیس دانشگاه پیام‌نور هرمزگان خبر داد: ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام‌نور آغاز شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|تحصیل

بندرعباس - رئیس دانشگاه پیام‌نور هرمزگان گفت: ثبت‌نام بدون آزمون برای مقطع کارشناسی این دانشگاه آغاز شده و علاقمندان با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا مراجعه حضوری می‌توانند اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد خیری گفت: ثبت نام بدون آزمون برای مقطع کارشناسی این دانشگاه آغاز شده است و علاقمندان به تحصیل می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا مراجعه حضوری به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در سراسر استان هرمزگان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

خیری از ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور خبر داد وگفت: ثبت نام بدون آزمون کارشناسی در دانشگاه پیام نور از ۱ تیرماه شروع می‌شود و تا نیمه اول شهریورماه ۹۸ نیز ادامه دارد.

خیری با اشاره به اینکه برای دانشجویان وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از ۱.۵ درصد برای کل ملبغ شهریه اعطا می‌شود، اظهار داشت: دیگر دانشجویان پیام نور نباید دغدغه‌ی جز تحصیل داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است که از لحاظ شهریه نیز پایین‌ترین شهریه دانشگاهی را داراست.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان به برخی از مزیت‌های تحصیل در دانشگاه پیام نور پرداخت و افزود: ۳۷ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی ارشد در بهترین دانشگاه‌های تراز اول پذیرفته شده اند و حتی دانش آموختگان دانشگاه پیام نور نیز توانسته اند نسبت به سایر دانشگاه‌ها در آزمون استخدامی موفق تر باشند که این نشان از کیفیت مطلوب آموزشی دانشگاه پیام نور می‌باشد.

خیری با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور از لحاظ آزمایشگاهی مجهز و دارای تجهیزات پیشرفته و نوین می‌باشد، افزود: امکان تحصیل به صورت حضوری، نیمه حضوری و ترکیبی در دانشگاه پیام نور برای کسانی که علاقمند به تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی را دارند مهیا شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به مراکز و واحدها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه قریب به ۳۰ درصد آزمون‌های پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی و آنلاین می‌باشد، اظهار داشت: این شیوه در بین سایر دانشگاه‌های کشور بی نظیر است و دانشجو می‌تواند بلافاصله پس از اتمام امتحانات نمرات خود را مشاهده نمائید.

خیری اظهار داشت: در مراکز واحدهای استان مشاوره رایگان توسط اعضای هیات علمی‌ها و کارشناسان خبره نیز دایر است و ثبت نام نیز به صورت رایگان انجام می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها