date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۴۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امام جمعه شهرکرد: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه‌ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است

امام جمعه شهرکرد: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه‌ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|مجلس

شهرکرد- نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه‌ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه راه سعادت و خوشبختی افراد در پی کسب تقوای الهی است، عنوان کرد: هر مومنی که تقوای الهی پیشه کند سعادتمند دنیا و دنیای آخرت می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد و تلاش کرد از این بخش برای توسعه استان بهره گرفت.

وی عنوان کرد: باید تلاش کرد چهارمحال و بختیاری در مسیر توسعه بیشتر قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به برگزاری نشست های توسعه چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: باید ظرفیت های قابل سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری شناسایی شوند و در این مسیر حرکت کرد.

ارتقای شاخص های توسعه ای چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی بیان کرد: ارتقای شاخص های توسعه ای چهارمحال و بختیاری ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: باید تلاش شود که نشست های توسعه ای در چهارمحال و بختیاری برگزار شود.

وی ادامه داد: توسعه مناطق محروم چهارمحال و بختیاری ضروری است.

تک روی و تک محوری مانع پیشرفت و توسعه چهارمحال و بختیاری می شود

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه توسعه، آبادانی و اقتصاد مقاومتی مورد توجه بیشتر مسئولان قرار گیرد، بیان کرد: حرکت مسئولان در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی باید از اهداف اصلی باشد.

وی بیان کرد: تک روی و تک محوری مانع پیشرفت و توسعه چهارمحال و بختیاری می شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: باید در مسیر حفظ وحدت و همدلی در مسیر توسعه بیشتر استان چهارمحال و بختیاری گام برداشت.

اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات بیکاری در پی توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی حل می شود، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه جهان به اسلام نگاه ویژه ای پیدا کرده است، بیان کرد: این نگاه ویژه به واسطه موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ دیماه روز فرار شاه است، بیان کرد: حضور مردم در صحنه و لبیک گویی به امام خمینی(ره) موجب نا امیدی شاه از ماندن در کشور شد.

نمایش موجودیت‌ها