date_range دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۵۴:۰۰ ق.ظ

معاون رئیس‌جمهور مطرح کرد: لزوم جذب مشارکت بخش خصوصی برای پیشبرد امور در حوزه زنان

معاون رئیس‌جمهور مطرح کرد: لزوم جذب مشارکت بخش خصوصی برای پیشبرد امور در حوزه زنان
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|دولت

یزد معاون امور بانوان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: برای جذب مشارکت بخش خصوصی، اقشار مختلف مردم و تشکل‌های مردم‌نهاد برای پیشبرد امور در حوزه زنان و خانواده تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، معصومه ابتکار پیش از ظهر امروز در نشست فعالان و فرهیختگان حوزه زنان و خانواده استان یزد اظهار داشت: در قالب چارچوب و سناد بالا دستی که داریم، دستور کار مشخصی برای بهبود شاخص ها تعریف شده است.

وی با بیان اینکه به دنبال مشارکت مردم و همکاری با اقشار مختلف در بخش خصوصی و سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد امور در حوزه زنان و خانواده هستیم، ادامه داد: مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی و فعالیت داوطلبانه به عنوان شاخص های یک جامعه زنده شناخته شده است که در کنار فعالیت های دولت ها با نگاه متعالی انسان ها به عنوان شاخص پیشرفت و پویایی شناخته شده اند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه در فضای جدید اجتماعی و سیاسی کشور طرح دیدگاه ها و انتقادها و ارائه پیشنهادها بیشتر شده است، افزود: بخش غیر دولتی بیشتر دیده خواهد شد و ما نیز با نگاه اصلاح طلبانه و اصلاح خوانه در صدد جلب مشارکت بخش خصوصی که مورد توجه دولت نیز بوده، هستیم.

خبر به روز رسانی می‌شود...

نمایش موجودیت‌ها