date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۶:۰۰ ب.ظ

در گفت وگو با مهر مطرح شد؛ کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در پلدختر

در گفت وگو با مهر مطرح شد؛ کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در پلدختر
منبع خبر: خبرگزاری مهر

پلدختر- فرمانده انتظامی پلدختر از کشف دو محموله کالای قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ صفر عبدالوند در گفت و گو با خبرنگار مهر از کشف دو محموله کالای قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال در شهرستان پلدختر خبر داد.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان پلدختر در راستای عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا و تحقق شعار سال در کنترل محورهای مواصلاتی این شهرستان موفق به شناسایی و توقیف دو دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: ماموران انتظامی پاسگاه «چمشک» و «پل تنگ» پلدختر یک دستگاه تریلر کانتینردار و یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.

سرهنگ عبدالوند گفت: در بازرسی های به عمل آمده ۱۵ هزار انواع لوازم ساختمانی و آچار آلات از تریلر و ۱۶ دستگاه انواع کولر گازی، ماشین لباسشویی و ظروف شویی از یک دستگاه اتوبوس کشف شد.

وی افزود: این دو محموله قاچاق که ارزش آن شش میلیارد ریال تخمین زده شد از استان های جنوبی بارگیر و بدون هیچگونه مجوز گمرکی قصد انتقال آنها به مقصد استان های شمال کشور بود.

فرمانده انتظامی پلدختر خاطر نشان کرد: در این رابطه دو نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

سرهنگ عبدالوند مبارزه بی امان با قاچاق کالا را از اولویت های اصلی نیروی انتظامی برشمرد و از مردم خواست با مشاهده هرگونه فعالیت قاچاق کالا موارد را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

نمایش موجودیت‌ها