date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۲۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

برای سابقه درخشان در تلویزیون انجام شد؛ اهدای الهه بلورین مونت‌کارلو به مایکل داگلاس/ بازنشسته نمی‌شوم

برای سابقه درخشان در تلویزیون انجام شد؛ اهدای الهه بلورین مونت‌کارلو به مایکل داگلاس/ بازنشسته نمی‌شوم
منبع خبر: خبرگزاری مهر

جشنواره تلویزیونی مونت‌کارلو با اهدای جایزه الهه بلورین خود، از مایکل داگلاس تجلیل می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، جشنواره تلویزیونی مونت‌کارلو با تجلیل از چرخه کاری مایکل داگلاس، از آن به عنوان یک چرخه زیبا یاد کرده است. جایزه الهه بلورین این جشنواره برای تجلیل از چرخه کاری مایکل داگلاس از سوی پرنس آلبرت دوم به این بازیگر سرشناس اهدا می‌شود.

در توضیح کار داگلاس از این یاد شده که وی کارش را با سریال تلویزیونی آغاز کرد و پس از یک دوره کاری متمرکز در سینما، اکنون دوباره به تلویزیون بازگشته است.

وی از دهه ۱۹۷۰ با بازی در سریال «خیابان‌های سن‌فرانسیسکو» به شهرت رسید و در سال ۱۹۷۵ در مقام تهیه کننده «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» موفق به کسب جایزه اسکار شد.

با موفقیت‌هایی که وی در سینما به دست آورد تصورش بعید بود که او دوباره به تلویزیون بازگردد. بازی در «سندرم چینی»، «ترافیک» و «وال استریت» و کسب جایزه نقش اول مرد برای آن از جمله این دستاوردها بوده است.

جدیدترین نقش آفرینی این بازیگر در تلویزیون بازی در سریال «متد کامینسکی» برنده جایزه گلدن گلوب بوده است. این سریال کمدی توسط چاک لوری نویسنده «تئوری بیگ‌بنگ» نوشته شده و برای گروه بازیگرانش نامزدی جایزه انجمن بازیگران را کسب کرده است.

داگلاس ۷۴ ساله با تشکر از اهدای جایزه الهه بلورین به وی گفت هرگز به بازنشستگی فکر نمی‌کند.

نمایش موجودیت‌ها