date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۶:۰۰ ب.ظ

مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم: اولین ویزیت رایگان پزشکان متخصص خیر در میناب انجام شد

مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم: اولین ویزیت رایگان پزشکان متخصص خیر در میناب انجام شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|خانواده

میناب - مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم گفت: اولین ویزیت رایگان پزشکان متخصص خیر برای درمان کودکان با ناهنجاری مادرزادی در میناب انجام شد.

ملیحه نبوی نیای در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراهم شدن شرایط درمان کودکان باناهنجاری مادرزادی در شهرستان میناب توسط پزشکان متخصص گفت: با همت وتلاش فرماندار شهرستان میناب و همچنین مدیر موسسه خیریه محکم در تهران زمینه تشکیل و استقرار نمایندگی این موسسه در میناب فراهم شد که پس از آن اولین جلسه ویزیت رایگان کودکان با ناهنجاری مادرزادی در شهرستان انجام شد.

نبوی عنوان کرد: با تلاش مدیر موسسه خیریه در میناب و شناسایی بیش از ٤٠ کودک با ناهنجاری مادرزادی و بررسی پرونده های درمانی آنها زمینه حضور تیم پزشکی متخصص و خیر برای ویزیت آنها در میناب آغاز تا برای ادامه مراقبتهای درمانی زیر نظر موسسه و پزشکان متخصص به تهران اعزام شوند.

نبوی بیان داشت: در این جلسه که با حضور پزشک فوق تخصص کودکان و دیگر همکاران وی در پایگاه درمانی بهزیستی میناب انجام شد پس از معاینات پزشکی آنها به پنج نفر از کودکان نوبت عمل داده شد که با طی مراحل اعلام شده در وقت مقرر برای درمان به تهران اعزام خواهند شد.

مدیر مددکاری موسسه خیریه محکم گفت: تمامی هزینه های اعزام کودکان و اسکان آنها در تهران بر عهده موسسه و رایگان است.

نمایش موجودیت‌ها