date_range جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فرمانده سپاه محمودآباد: 690 نفر از محمودآباد زائر راهیان نور می‌شوند

فرمانده سپاه محمودآباد: 690 نفر از محمودآباد زائر راهیان نور می‌شوند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|آیین

محمودآباد - فرمانده سپاه محمودآباد گفت: 690 نفر از بسیجیان شهرستان در قالب کاروان‌های راهیان نور ایام نوروز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ تقی کیا پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۷ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ تعداد ۶۹۰ نفر از بسیجیان محمودآباد به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند، اظهار کرد: بسیجیان شهرستان در مرحله اول تابستان امسال از منطقه غرب در کردستان بازدید داشته و بقیه افراد بسیجی از ۱۵ اسفندماه ۹۷ تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردویی راهیان نور اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این اردوها بیمه کردن نسل جوان با فرهنگ ایثار و جهاد بوده، تصریح کرد: جوانان امروز باید با عزیزان هم سن خود در ۳۰ تا ۴۰ سال پیش آشنا و بدانند امنیت امروز حاصل رشادت این شهیدان است.

فرمانده سپاه محمودآباد خاطرنشان کرد: مؤثرترین کار فرهنگی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان نظام اردوهای راهیان نور بوده تا جوانان نسل امروز با فرهنگ شهادت و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

کیا در ادامه بیان کرد: برگزاری اردویهای راهیان نور فرهنگ جهاد و شهادت را به نسل جوان انتقال داده و امسال ۱۷ کاروان از شهرستان محمودآباد در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

نمایش موجودیت‌ها