date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۵۸:۰۰ ب.ظ

در گفتگو با مهر عنوان شد، همایش بزرگ دو همگانی مردان در اردبیل برگزار می‌شود

در گفتگو با مهر عنوان شد، همایش بزرگ دو همگانی مردان در اردبیل برگزار می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

اردبیل - رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل از برگزاری همایش دو همگانی مردان در سه رده سنی در اردبیل خبر داد.

مرتضی تاج مهر در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: این همایش ورزشی در سه رده سنی زیر ۱۰ سال، زیر ۲۰ سال و زیر ۳۰ سال با حضور ورزشکاران و علاقمندان در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عصرگاهی در اردبیل یادآور شد: این همایش نیز به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی موعود ( عج ) و هفته سربازان گمنام روز پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ عصر در محل دور دریاچه شورابیل برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان افزود: با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برنامه‌های مختلفی در کنار این همایش بزرگ تدارک دیده شده تا علاوه بر آن در گرامیداشت هفته جوان نیز برنامه‌های مرتبطی صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه شرکت در این همایش برای عموم آزاد است، یادآور شد: در پایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا خواهد شد.

تاج مهر به دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در طی روزهای اخیر نیز اشاره کرد و یادآور شد: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولیعصر ( عج ) همایش پیاده روی با خانواده با همکاری اداره کل اوقاف استان از محل میدان عالی قاپو تا حرم امامزاده سیدصدرالدین اردبیل در روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه از ساعت ۷:۳۰ صبح برگزار می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها