date_range دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۱۶:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه با مهر مطرح کرد: آغازمرحله دوم توزیع بسته یکماهه زلزله‌زدگان کرمانشاه از 23 دی‌ماه

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه با مهر مطرح کرد: آغازمرحله دوم توزیع بسته یکماهه زلزله‌زدگان کرمانشاه از 23 دی‌ماه
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

کرمانشاه- مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه، از آغازمرحله دوم توزیع بسته یکماهه در بین زلزله‌زدگان استان از 23 دی‌ماه خبر داد.

محمدرضا امیریان در گفتگو با خبرنگار مهر ، از آغاز اجرای دومین مرحله از توزیع بسته‌های یکماهه اقلام مورد نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه از ۲۳ دی ماه امسال خبر داد.

وی اشاره ای نیز به بسته های توزیع شده در اولین مرحله از اجرای این طرح داشت و افزود: تاکنون بیش از ۵۰ هزار بسته یکماهه بین زلزله زدگان استان توزیع شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: بسته های دیگری نیز برای زلزله زدگان رد حال آماده سازی است که در دومین مرحله از توزیع بسته های یک ماهه یعنی از ۲۳ دی ماه به آنها داده می شود.

وی در خصوص اعطای کمک های بلاعوض به زلزله زدگان هم گفت: منتظر تایید اطلاعات مربوط به خانوارهای آسیب دیده هستیم.

امیریان تصریح کرد: مقرر شده که از محل کمک‌های دریافتی نقدی به خانواده هایی که اعضای خانواده خود را در زلزله از دست داده اند و یا در ۱۰ روز اول پس از زلزله فرزند آنها به دنیا آمده مبلغ ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض داده شود.

 وی محل استعلام این موضوع را ثبت احوال و نهادهای ذیربط اعلام و ابراز امیدواری کرد تا پایان دی ماه این کمکها به مردم پرداخت شود.

نمایش موجودیت‌ها