date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در آستانه بازی‌ها صورت گرفت؛ پیش‌بینی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از مدال‌های ایران در جاکارتا

در آستانه بازی‌ها صورت گرفت؛ پیش‌بینی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از مدال‌های ایران در جاکارتا
منبع خبر: خبرگزاری مهر

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از کسب سه تا چهار مدال رکابزنان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درحالی در گفتگویی با سایت فدراسیون این رشته خبر از احتمال کسب سه تا چهار  مدال رکابزنان در جاکارتا داده است که پیش از این قمری پیش بینی و قول کسب ۵ مدال را در این رقابتها داده بود. 

خسرو قمری در خصوص آخرین وضعیت تیم های اعزامی دوچرخه سواری کشورمان به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: در حال حاضر دوچرخه سواران تیم های ملی سرعت و پیست در مالزی اردوی خود را برگزار کردند و شرایط بسیار ایده آلی دارند. این تیم ها از مالزی به طور مستقیم راهی جاکارتا خواهند شد تا در بازی های آسیایی شرکت کنند. 

وی ادامه داد: ورزشکاران تیم های جاده و کوهستان هم با توجه به تشابه وضعیت آب و هوا در گلستان اردوی خود را برگزار کردند و شرایط آنها نیز مناسب است. 

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: نخستین گروه دوچرخه سواری ایران ۲۱ مرداد ماه و سپس چند روز بعد گروه دوم به بازی های آسیایی اعزام خواهند شد. 

وی تصریح کرد: اولین رقابت ما در جاکارتا در بخش کوهستان خواهد بود و سپس مسابقات جاده و پیست برگزار خواهد شد که در زمان برگزاری رقابت های پیست، مجمع آسیایی کنفدراسیون دوچرخه سواری برگزار می شود.

قمری در رابطه با شانس دوچرخه سواری ایران برای کسب مدال در این رقابت های بازی های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: رقبای بسیار خوبی در جاکارتا خواهیم داشت، اما در بهترین شرایط می توانیم بین ۳ تا چهار مدال کسب کنیم.

نمایش موجودیت‌ها