date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۵۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امام جمعه شهر یاسوج: ملت ما با اتحاد و ایثارگری نقشه‌های دشمنان رانقش برآب می‌کند

امام جمعه شهر یاسوج: ملت ما با اتحاد و ایثارگری نقشه‌های دشمنان رانقش برآب می‌کند
منبع خبر: خبرگزاری مهر

یاسوج- امام جمعه شهر یاسوج گفت: ملت ما با اتحاد، برادری و ایثارگری نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی شهر یاسوج، افزود: چهل سال است که دشمنان بر علیه این کشور و انقلاب اسلامی دشمنی و توطئه می کنند اما هیچگاه به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

وی با بیان اینکه دشمنان با همه امکاناتی که به کار می گیرند، همواره شکست می خورند، گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای دشمنی با مردم ایران آشوبگر تربیت کردند، هزینه های بسیاری پرداختند و تروریستهای داعش را تربیت کردند، منافق تربیت کردند اما هیچگاه موفق نشدند و نخواهند شد چرا که ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی در همه صحنه ها حضور داشته و با اتحاد خود توطئه ها را خنثی می کنند.

امام جمعه شهر یاسوج افزود: آمریکای جنایت کار، اسرائیل، صهیونیست ها و آل سعود و کسانی که با انقلاب مخالف هستند، بدانند که ملت ایران همواره با اتحاد خود فتنه های آنان را خاموش می کنند.

حسینی با بیان اینکه اتحاد ملت ایران هیچ وقت سست نمی شود، تصریح کرد: جوانان این کشور، مرد و زن این کشور سدی بزرگ را در برابر دشمنان به وجود آورده اند و هر زلزله ای در برابر این ملت به زانو در آمده است.

وی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه تقوا باید همیشگی باشد، گفت: تقوا و پاکی شب و روز نمی شناسد انسان موظف است اهل تقوا باشد و جاهایی که احساس خطر می کند تقوا داشته باشد.

حسینی افزود: پیامبر اسلام حسنه نعمتها، خوبیها، پاکیها و عزتها و استقلال را از طرف پروردگار برای انسان به ارمغان آورد و افراد باتقوا همچون کسانی هستند که اکسیری پر از خیر و برکت دارند.

امام جمعه یاسوج با اشاره به ۲۶دی ماه و فرار شاه خائن از کشور، اظهار داشت:  ملت بزرگ و انقلابی ایران با انسجام و اتکا به خداوند متعال توانستند یک حکومت دست نشانده دوهزار و ۵۰۰ساله را که کشورهای زیادی از آنها حمایت می کردند را نابود کنند.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مسئولان مطالبات به حق مردم را فراموش نکنند، گفت: نباید غفلت کنیم و توجه به مستضعفین را از یاد ببریم.

وی با بیان اینکه کسانی که مسئولیتی دارند روز قیامت مورد سوال قرار می گیرند، افزود: رهبر معظم انقلاب همیشه به مسئولان تذکر می دهند که مردم را فراموش نکنید و مطالبات این مردم انقلابی و ایثارگر را از یاد نبرید.

نمایش موجودیت‌ها