date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۵۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

معاون استانداری سیستان و بلوچستان خبر داد: جمع‌آوری کمک‌های مردم سیستان و بلوچستان برای زلزله‌زدگان غرب کشور

معاون استانداری سیستان و بلوچستان خبر داد: جمع‌آوری کمک‌های مردم سیستان و بلوچستان برای زلزله‌زدگان غرب کشور
منبع خبر: خبرگزاری مهر

زاهدان - معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال وقوع زلزله در غرب کشور، کمک‌های مردم نوع‌دوست سیستان و بلوچستان توسط جمعیت هلال‌احمر استان جمع‌آوری می‌شود.

علی اصغر جمشید نژاد در حاشیه بازدید از مرکز اسناد کتابخانه های استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: در شرایط کنونی بزرگترین دغدغه مردم و مسئولین امداد رسانی به شهروندان حادثه دیده در غرب کشور است.

وی افزود: در همین راستا چادرهای جمع آوری کمک های مردمی توسط هلال احمر در سطح شهرهای استان سیستان و بلوچستان برپا می شود تا شهروندان بتوانند با اهداء آنچه در توان دارند به یاری حادثه دیدگان بشتابند.

وی ادامه داد: پس از وقوع این زلزله مردم استان سیستان و بلوچستان علاوه بر ابراز همدردی به نهادهای مربوطه مراجعه و برای امداد رسانی به زلزله زدگان غرب کشور اعلام آمادگی کردند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: همچنین شهروندان استان تاکنون با کمک های نقدی و اهدا خون به امداد رسانی به حادثه دیدگان پرداخته اند.

وی با اشاره به هفته کتاب و کتاب خوانی تصریح کرد: اهمیت کتاب در دین اسلام تاجایی است که همه مسلمانان به قرآن به عنوان کتاب آسمانی اعتقاد دارند و به آن سوگند می خورند.

نمایش موجودیت‌ها