date_range یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

روز بی‌باران پایتخت/ گردو خاک در نوار شرقی کشور

روز بی‌باران پایتخت/ گردو خاک در نوار شرقی کشور
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

سازمان هواشناسی اعلام کرده امروز هوای تهران صاف است و در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی شده که در برخی مناطق همراه با خیزش گردو خاک خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بعد ازظهر امروز در شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز، برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: امروز در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی شده که در برخی مناطق همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور به تدریج در شمال غرب دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی، بخش هایی از غرب و مرکز و ارتفاعات کرمان، رگبار باران گاهی رعد و برق وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. روز سه شنبه ضمن تقویت سامانه بارشی، گسترش گستره بارش علاوه بر مناطق یاد شده بخش هایی از مرکز و دامنه های البرز مرکزی و غربی را نیز در بر خواهد گرفت.

هوای تهران امروز صاف در بعدازظهر افزایش ابر و فردا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر گاهی وزش باد و احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران به ترتیب ۲۷ و ۱۸ د رجه سانتیگراد اعلام شده است.

نمایش موجودیت‌ها