date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۰۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس: مدیریت کشور نیازمندبازنگری است/ لزوم پرهیز از تخریب و سیاه‌نمایی

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس: مدیریت کشور نیازمندبازنگری است/ لزوم پرهیز از تخریب و سیاه‌نمایی
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|مجلس

سمنان-نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با تاکید بر اینکه مدیریت کشور باید اصلاح و مورد بازنگری قرار گیرد، گفت: باید با پرهیز از تخریب و سیاه‌نمایی به سوی وحدت تمام قوا گام برداریم.

به گزارش خبرنگار مهر ، احمد همتی صبح شنبه در نهمین جلسه‌ شورای اداری استان سمنان به میزبانی استانداری بابیان اینکه کشور برای سرمایه‌گذاری از طرف بخش خصوصی مورد ارزیابی واقع می‌شود، ابراز داشت: با توجه به اینکه آمریکا در تلاش است تا ایران را بی‌ثبات نشان دهد، مدیریت کشور باید اصلاح و مورد بازبینی قرار گیرد تا در اداره آن با چالش مواجه نشویم.

وی بابیان اینکه باید از هرگونه تخریب و سیاه نمایی در کشور به‌طور جد خودداری کنیم، افزود: تخریب مجلس و عوامل اقتدار نظام درواقع تخریب کل نظام محسوب می‌شود لذا باید با تامل و بهره‌گیری از مدیران باتجربه همراه با نقدهای سازنده، قوا را در مدیریت بهتر کشور یاری کنیم و از سوی دیگر جناح‌ها و سیاست‌مداران نیز در خطابه و سخنرانی‌های خود مطالبات دشمن را برآورده نکنند.

عضو خانه ملت بابیان اینکه در مقابل موفقیت‌های ایران تلاش غرب همواره بر بی‌ثبات نشان دادن کشور بوده است، ابراز داشت: در حال حاضر شرایط می‌تواند نقطه عطفی برای حرکت‌های بعدی کشور محسوب شود لذا باید با هوشیاری کامل مراقب هرگونه توطئه از سوی بیگانگان باشیم.

همتی ضمن بیان اینکه با برطرف شدن مشکل آب، سمنان می‌تواند جزو استان‌های پیشرو درزمینهٔ‌های مختلف مطرح شود، تصریح کرد: ظرفیت‌های کم‌نظیری در ابعاد مختلف معدنی، صنعتی و انسانی در استان وجود دارد لذا در زمره استان‌های شاخص از نظر زمینه‌های توسعه هستیم که می‌توانیم بیش از جمعیت فعلی را پذیرش کنیم.

وی افزود: با انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و جامع، استفاده از مجریان باتجربه، همدلی، همراهی و همدلی مردم و مسئولان می‌توانیم در راستای رشد و توسعه استان قدم برداریم.

نمایش موجودیت‌ها