date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۳۷:۰۰ ق.ظ

بخشدار الموت غربی: مردم الموت در کمک به زلزله‌زدگان مشارکت می‌کنند

بخشدار الموت غربی: مردم الموت در کمک به زلزله‌زدگان مشارکت می‌کنند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|محیط زیست

قزوین- بخشدار الموت غربی گفت: مردم الموت در حرکتی انسان‌دوستانه کمک‌های نقدی و جنسی خود را روانه مناطق زلزله‌زده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، اکبر رحمتی صبح چهارشنبه در جلسه شورای شهر و مسئولان دستگاههای خدمات رسان این بخش اظهار کرد: مردم مناطق غربی کشور که طی سال های دوران دفاع مقدس نقش موثری در دفاع از کیان میهن اسلامی داشتند امروز بر اثر وقوع زلزله دچار خسارت شده اند و تمامی هموطنان ایران اسلامی به پاس سال ها دلاوری و فداکاری به کمک آنان شتافته اند.

بخشدار الموت غربی حفظ روحیه وحدت و همدلی را در جهت امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله موثر دانست و افزود : مردم بخش الموت غربی هم مانند سایر هموطنان ضمن ابراز همدردی با افراد حادثه دیده در حال جمع آوری کمک های خود در جهت امدادرسانی هستند و دستگاه های مسئول در این زمینه با تمام توان باید فعالیت کنند.

در ابتدای این جلسه  ضمن بیان مسائل و مشکلات شهر رازمیان از سوی رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار، مسئولان دستگاههای خدمات رسان راهکارهایی را به منظور تسریع در جهت حل مسائل مطرح شده ارائه کردند.

بهسازی مسیرهای ورودی شهر رازمیان، جابه جایی تیرهای برق، مخابرات و کنتورهای آب داخل معابر، بهسازی و مرمت کنده کاری خیابان ها و کف سازی پیاده روها و رفع نواقص روشنایی معابر از جمله مصوبات این جلسه بود.

نمایش موجودیت‌ها