date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۳۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه مطرح کرد: لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در کاهش آسیب‌های اجتماعی

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه مطرح کرد: لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در کاهش آسیب‌های اجتماعی
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|دولت

کرمانشاه- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید از ظرفیت هیئت‌های اندیشه ورزاعم از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت کاهش مسائل و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در دومین جلسه هیئت اندیشه ورزان استانداری با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های هیئت های اندیشه ورز در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی در چهارچوب وظایف دولت به تنهایی نیست و باید همه کسانیکه دغدغه مسائل اجتماعی را دارند در این خصوص کمک کنند.

وی تصریح کرد: در این راستا لازم است، از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

این مسئول ادامه داد: با توجه به تجربیات و علم و فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی که انجام می دهند، در راستای تصمیم سازی و برنامه ریزی صحیح در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی می توانند، نقش بسزایی داشته باشند.

الهی تبار با اشاره به اهمیت مبارزه با آسیب ها و مسائل اجتماعی از نگاه مسئولین کشور، گفت: در هیچ دوره ای به اندازه امروز دغدغه حل مشکلات اجتماعی بین مسئولین وجود ندارد و این یک فرصت طلایی برای کسانی است که دغدغه اجتماعی دارند.

وی افزود: باید به صورت مهندسی شده همه افراد جامعه را برای کمک به رفع معضلات فرابخوانیم.

این مسئول تاکید کرد: اگر بتوانیم جامعه را خوب رصد کنیم و متناسب با وضعیتی که وجود دارد نسخه خوبی بپیچیم آن وقت می توانیم در کارمان موفق شویم.

نمایش موجودیت‌ها