date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۳:۰۰ ب.ظ

در گفتگو با مهر اعلام شد: معرفی استارت‌آپ‌های کرجی به مدیران شهری ضروری است

در گفتگو با مهر اعلام شد: معرفی استارت‌آپ‌های کرجی به مدیران شهری ضروری است
منبع خبر: خبرگزاری مهر

کرج - مدیر خانه استارت‌آپ کرج گفت: معرفی استارت‌آپ‌های کرجی به سرمایه‌گذاران و مدیران شهری ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی رحمانی عصر سه‌شنبه در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان، به خبرنگار مهر گفت که خانه استارت آپ های کرج برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت کرده است.

به گفته وی در غرفه خانه استارت آپ کرج هفت تیم حضور دارند که در حوزه مختلفی ازجمله «آی.تی»، بهداشت، صنعت، سلامت و غیره فعالیت می‌کنند.

مدیر خانه استارت آپ کرج سطح این نمایشگاه را خوب توصیف کرد و گفت: امیدواریم در سال‌های آینده شاهد برگزاری این دست از نمایشگاه‌ها باکیفیت بهتر باشیم.

رحمانی با اشاره به اینکه خانه استارت آپ کرج در هفته جهانی کارآفرینی رویدادی بزرگ را برگزار کرده است، گفت: این رویداد هفته گذشته با مشارکت و همکاری شهرداری کرج و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه تیم‌های استارت آپی کرج در این رویداد به مدیران شهری معرفی شدند، گفت: یکی دیگر از اهداف ما در برگزاری این قبیل  رویدادها معرفی استارت آپ های کرجی به سرمایه‌گذاران بود.

مدیر خانه استارت آپ کرج همچنین گفت: یکی دیگر از اهدافی که دنبال می‌کنیم آشنایی مدیران شهری با مفاهیم اولیه استارت آپ ها به‌منظور توسعه ظرفیت‌های شهری است.

نمایش موجودیت‌ها