date_range یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۰۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین: 10 دستگاه کامیون از قزوین به بندرامام خمینی اعزام شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین: 10 دستگاه کامیون از قزوین به بندرامام خمینی اعزام شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر

قزوین- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: 10 دستگاه کامیون راهداری برای حمل چغندرقند از قزوین به بندرامام خمینی (ره) اعزام شدند.

افشین پیر نون در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به کمبود کامیون برای حمل چغندر قند از بندر امام، شوش و استان خوزستان و نیاز مبرم به انواع کامیون برای حمل بار مقدار زیادی کالاهای اساسی استان در بنادر جنوبی در انبارها منتظر اعزام کامیون هستند و تاکنون تعداد زیادی از کامیون‌های بخش خصوصی و ۱۰ دستگاه از کامیون‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به این مناطق اعزام شده‌اند.

وی با قدردانی از همکاری انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان به منظور همکاری و همدلی و ارائه کارنامه قبولی در شرایط مختلف مانند ۲۶ آذر سال ۶۲ و همکاری در سال گذشته تصریح کرد: ۳۰ درصد سهمیه سوخت کامیون‌های اعزامی به بنادر جنوبی اضافه می‌شود و به کامیون‌های با ظرفیت ۲۰ تن به بالا به سقف سهمیه عملکردی هم افزوده خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین یادآور شد: انتظار داریم روزانه ۱۰ درصد کل بارنامه‌های صادره هر شرکت به کامیون‌های اعزامی به بنادر جنوبی اختصاص داده شود.

وی گفت: برای پشتیبانی از این شرایط ۱۰ دستگاه کامیون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان را به جنوب اعزام کرده‌ایم.

نمایش موجودیت‌ها