date_range چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مسابقات قهرمانی کوهنوردی با اسکی در سرعین آغاز شد

مسابقات قهرمانی کوهنوردی با اسکی در سرعین آغاز شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|اسکی

سرعین- پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور کوهنوردی با اسکی زنان و مردان در پیست اسکی آلوارس شهر توریستی سرعین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها به خبرنگار مهر گفت: این مسابقات در دو ماده ورتیکال و انفرادی در روزهای ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه برای تمامی رده‌های سنی دو گروه زنان و مردان برنامه‌ریزی شده است.

به گفته ایوب بهتاج پیست اسکی آلوارس با هدف معرفی قابلیت‌های ورزش‌های زمستانی اردبیل به منظور میزبانی این رقابت‌ها انتخاب شده و فرصتی برای اطلاع‌رسانی در خصوص جاذبه‌های گردشگری زمستانی استان نیز فراهم خواهد ساخت.

وی با بیان اینکه در زمستان امسال رونق گردشگری زمستانی با محوریت مسابقات اسکی در دستور کار قرار گرفته است، اضافه کرد: بعد از این رقابت‌ها در نظر داریم مسابقات قهرمانی بانوان را در نیمه دوم بهمن‌ماه برگزار کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اذعان به برگزاری جشنواره زمستانی سرعین از ۱۸ اسفندماه اضافه کرد: برگزاری مسابقات بین‌المللی اسکی نیز در اسفندماه برنامه‌ریزی شده است.

بهتاج ابراز امیدواری کرد میزبانی این رقابت‌ها بتواند بخشی از ظرفیت‌های گردشگری زمستانی و توانمندی استان در برپایی مسابقات ورزشی زمستانی را در سطح ملی و جهانی معرفی کند.

نمایش موجودیت‌ها