date_range چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛ کسب یک مدال برنز دیگر برای شطرنج نابینایان ایران

گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛ کسب یک مدال برنز دیگر برای شطرنج نابینایان ایران
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

در پایان مسابقات شطرنج نابینایان در گروه B1 آقایان و در بخش تیمی مدال برنز به ورزشکاران ایران رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، در پایان دور هفتم این مسابقات شطرنج بازان ایران موفق شدند با ٨.٥ امتیاز به مدال برنز برسند. بنابراین تعداد مدال های شطرنج نابینایان در بخش استاندارد به عدد ٩ رسید. ٣ طلا، ٣ نقره و ٣ برنز حاصل رقابت های بخش استاندارد برای ایران بود.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی:

طلا:
۱-  شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک
۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- اسدالله عظیمی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج
۲۱ - امید کریمی - شطرنج
۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی
​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی

نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 
۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 
۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج
۱۷ - تیم شطرنج مردان
۱۸ - تیم شطرنج بانوان
​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی

برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناکی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ - علی امیدی - دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T۳- دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 
​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج
۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز
​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان

نمایش موجودیت‌ها